Renginiai

Metų antrokas

Ir vėl konkursas! Balandžio 28 d. įvyko pradinių klasių konkursas ,,METŲ ANTROKAS“. Renginyje dalyvavo po du gabiausius antrų klasių mokinius. 2a kl. atstovavo Rimantė Čepliauskytė ir Markas Starovoitovas, 2b kl. – Germilė Zavertaitė ir Karolis Vaitkus, 2c kl. – Airida Gustytė ir Saulė Čiunkaitė, 2k kl. – Ieva Dočytė ir Maja Grabauskaitė. Mokiniai pademonstravo savo žinias, gebėjimus ir kūrybiškumą atlikdami įvairias užduotis.  I vieta bei konkurso ,,METŲ ANTROKAS“ titulas atiteko Germilei Zavertaitei. II vietą laimėjo Karolis Vaitkus, o 3 vietos laimėtojos buvo net dvi mokinės, kurios surinko vienodą taškų skaičių. Tai Ieva Dočytė ir Maja Grabauskaitė. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Renginį organizavo mokytojos Daiva Monkevičienė, Sandra Gedvilienė, Erika Beriozkinienė ir Rūta Andreikėnaitė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close