Mamos diena

Artėjant nuostabiai mamyčių dienai, 2 klasės mokiniai ruošė staigmeną savo mamoms. Jie pagamino knygutes, ant jų viršelio užrašė žodį „ačiū“. Tada klausėsi dainų, skaitė daug eilėraščių, skirtų mamai ir išrinko gražiausią. Paėmę parkerius į rankas eilėraštį užrašė pagamintoje knygelėje. Mokiniai labai stengėsi, kad raštas būtų kuo dailesnis, kad džiugintų mamos širdį. Knygeles „įdavė“ smagiems žmogeliukams. Sekmadienį šie darbeliai džiugins mamas. Kūrybinei veiklai vadovavo logopedė Aistė Lajauskienė.