Renginiai

Erasmus+ projektas „Our life in our hands“

Dar spalio mėnesį startavęs Erasmus+ projektas „Our life in our hands“ („Mūsų gyvenimas mūsų rankose“) sukvietė šalis dalyves balandžio pabaigoje į susitikimą Ispanijoje (Alkala de Guadaira, Sevilla). Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos moksleiviai, lydimi mokytojų Loretos Vyšniauskienės ir Vaidos Jokšienės, kartu su Portugalijos, Turkijos, Lenkijos, Kroatijos ir, žinoma, Ispanijos moksleiviais, aktyviai įsitraukė į įvairias aplinką tausojančias, sveiką gyvenimą skatinančias veiklas.
Plačiau apie kelionės įspūdžius skaitykite čia…>>>

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close