Lietuva skaito

Knygos gali! Tokiu šūkiu prasidėjo akcija „Lietuva skaito“.
Skaitymas padeda nusiraminti, suprasti kitą, mažina stresą. Knyga padeda rasti atsakymus į rūpimus klausimus, suburia žmones arba leidžia pabūti savo mintyse.
Gegužės pirmą savaitę mažieji skaitytojai turėjo puikią galimybę virtualiose pamokose susitikti su rašytojais ar knygų leidėjais.
2k klasės mokiniai susitiko su vienu iš mėgstamiausių vaikų rašytoju Vytautu Landsbergiu bei jo knygas leidžiančios leidyklos :Dominicus lituanus“ vadove Ramune Landsbergiene. Vaikai susipažino su ilgu knygos keliu nuos leidyklos iki skaitytojo, su rašytojo išleistomis knygomis, turėjo galimybę užduoti rūpimus klausimus. Dėkojame mokytojai N. Gedminienei.