Renginiai

Muzikos įdomioji pamokėlė

Gegužės 5 dieną 1k klasėje vyko muzikos įdomioji pamokėlė apie Klaipėdos kraštą. Vaikai sužinojo kas būdinga klaipėdietiškai muzikai, mokėsi dainelių, pritaikė joms kūno perkusiją. Sužinojo ką vadiname ,,šiporėliu“, ,,masteliu“ , suprato, kad daugumoje dainų vyrauja marių tematika – dainos turinį ir prasmę gebėjo perkelti į savo vaizduotės pasaulį. Šios klasės mokiniams dainavimas kelia neapsakomą malonumą. Dėkojame mokytojai Romaladai Dzikienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close