Renginiai

Žaliasis raštingumas

Gegužės 5 dieną 2k klasės mokiniai dalyvavo „Žaliojo raštingumo“ edukacijoje – paskaitoje „Rūšiuoti ne tik lengva, bet ir smagu bei naudinga!”. Jos metu mokiniai buvo ugdomi būti draugiškais gamtai piliečiais ir gyventi tvariai. Suprasdami, kad nuo kiekvieno iš mūsų priklauso planetos ateitis ir aplinkos oro, vandens, dirvožemio kokybė, galime ryžtingiau keisti įpročius ir rūpintis gamta. „Žaliojo taško“ organizatoriai nuolat rūpinasi, kad vaikai domėtųsi atliekų rūšiavimu, žinotų reikalingą informaciją ir būtų atsakingi rūšiuotojai. Džiugu, kad 2k klasės mokiniai, antrus metus dalyvaudami ekologinio ugdymo projekte „Tai prasideda nuo tavęs ir manęs“, jau supranta, jog šiukšlę nuo vertybės skiria tik vienas rūšiavimo konteineris ir mažais žingsneliais mokosi tai daryti teisingai. Vis daugiau mūsų progimnazijos pradinių klasių mokytojų supranta atliekų rūšiavimo prasmę bei naudą ir noriai to moko savo ugdytinius – klasėje į atskiras dėžes rūšiuodami popieriaus bei plastiko atliekas. Už iniciatyvas irrnepailstamą meilė ir pagarbos gamtai ugdymą dėkojame 2k klasės mokytojai N. Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close