Renginiai

Spektaklis „Didysis sprogimas“

Gegužės 6 d. 1a, 2a ir 2b klasių mokiniai vyko į Klaipėdos lėlių teatrą. Teatro vadovė Aušra papasakojo apie teatrą, paminėjo, kokios lėlės vaidina spektakliuose. Vaikai pamatė spektaklį „Didysis sprogimas“, kuriuo buvo tiesiog sužavėti. Po spektaklio jie turėjo galimybę paklausti aktorių apie spektaklio sukūrimą, personažus ir užduoti kitus jiems rūpimus klausimus. Vaikai pažadėjo atvykti žiūrėti spektaklio tęsinio! Išvyką organizavo mokytojos D. Monkevičienė, E. Beriozkinienė ir D. Jurkienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close