Pilietinis ir tautinis ugdymas

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Klaipėdos Rotary klubas ,,Maris” Klaipėdos miesto mokiniams organizuoja literatūros kūrinių meninio skaitymo konkursą-šventę. Jaunimo pilietinio ir tautinio ugdymo projekte šiemet dalyvavo 6a klasės mokinys Emilis Ratkevičius ir 7k klasės mokinys Jonas Danisevičius. Jų skaityti tekstai tvirtai suskambėjo Vilniuje, Lietuvos Respublikos prezidentūroje. Ačiū lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Jokšienei už kitokias pilietinio ir tautinio ugdymo pamokas.