Renginiai

Integracinė diena

Gegusžės 10 d. 1a klasėje pamokos vyko kitaip. Visas pamokas apjungė viena bendra tema ,,Jeigu aš būčiau medis….“. Netradicinių pamokų metu mažieji ne tik mokėsi dirbti grupelėse, gilino ir įtvirtino žinias apie mišką, bet ir diskutavo apie pagarbą, meilę gamtai. Pasitelkę pagalbon netradicinius metodus (vaidybos, pantomimos elemenus, interviu metodą) mokiniai trumpam tapo aktoriais ir televizijos laidų vedėjais. Dėkojame mokytojai D. Jurkienei už kųrybiškumą ir iniciatyvas.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close