Renginiai

Protmūšis ,,Ką žinai apie Europos Sąjungą?“

Gegužės 11 dieną Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos aštuntokai ir septintokai, minėdami Europos dieną, susikovė protų mūšyje „Ką žinai apie Europos Sąjungą?“. Renginyje teko atsakyti ne tik į lietuvių kalba pateiktus klausimus, bet ir anglų, pademonstruoti geografijos žinias. Atkaklioje kovoje pirmą vietą iškovojo 7k klasės mokiniai, antri liko  8c, trečioje vietoje – 8e klasės mokiniai. Šis renginys – tai puiki proga ne tik pasidalinti jau turimomis žiniomis apie Europos Sąjungą, bet ir pasipildyti naujomis. Ačiū visiems dalyvavusiems mokiniams. Renginį organizavo anglų kalbos mokytojos Ernesta Kloviškienė ir Gražina Gimbutienė bei geografijos mokytoja Dalia Umantaitė – Vaivadienė. 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close