Renginiai

Konkurso ženklelis

Klaipėdoje jau šeštą kartą vyksta projektas-konkursas ,,Knygų ekspertų kovos”. Nors versmiečiai praėjusiais metais laimėto knygų eksperto vardo negynė, bet prisidėjo prie konkurso ženklelio kūrimo. 7k klasės mokinės Patricijos Alonderytės sukurtas ženklelis papuošė visų dalyvių švarkelius ir net svečio Vytauto V. Landsbergio švarko atlapą. Ačiū Patricijai už šaunių idėjų įgyvendinimą, o mokytojai Vaidai Jokšienei už skatinimą imtis įdomių veiklų.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close