Renginiai

Lėlių teatras

Gegužės 17 d. 1c, 2k ir 1k klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos lėlių teatre. Mokiniai žiūrėjo Gintarės Radvilavičiūtės režisuotą spektaklį vaikams „Raudonkepuraitė“. Spektaklio kūrėjai į klasikinę Charles Perrault (Šarlio Pero) pasaką pažvelgė Vilko akimis. Kodėl vilkas Albinas praryja Raudonkepuraitę ir Senelę? Kas verčia jį taip elgtis? Ką reiškia būti kitokiu? Vaikus sužavėjo moderniai „suveltas“, komizmu, dramatizmu, kriminaliniais elementais ir muzikiniais intarpais pagardintas „Raudonkepuraitės“ siužetas, kurį spektaklyje pasakoja iš vilnos nuveltos, ryškios, spalvingos pirštininės lėlės, žavinčios originalumu ir įspūdingomis plastinėmis galimybėmis. Po spektaklio mokinukai turėjo galimybę pabendrauti su aktoriais. Išvyką organizavo mokytojos S. Gedvilienė, N. Gedminienė ir J. Rupeikienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close