Renginiai

Pažinkime gintarą pojūčiais

Gegužės 17 d. 1a ir 2a klasės praleido dieną Palangos Gintaro muziejuje. Edukacinės išvykos metu mokiniai susipažino su muziejaus ekspozicija, dalyvavo pamokoje ,,Pažinkime gintarą pojūčiais“.  Daug gerų emocijų paliko gintaro tyrinėjimas, nes į  pagalbą buvo pasitelkti visi pojūčiai. Vaikai lietė, uostė, trynė ir net ragavo gintarą bei mokėsi atpažinti ar papuošalas iš gintaro yra tikras! Išvyką organizavo mokytojos Daiva Monkevičienė ir Dalė Jurkienė.

 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close