Kada miškas tampa sengire?

4a klasės mokiniai visą savaitę turėjo pamokas kitaip. Šias pamokas jungė tema – Kada miškas tampa sengire? Mokiniai dirbo komandose, grupėse, pristatė projektus šia tema. Skaičiavo medžių metus, susipažino su samanomis ir kerpėmis, išmoko skirti stirnų, danielių, briedžių ir elnių ragus. Savaitę užbaigė lietuviška meilės deivės Mildos švente. Prisiminę kaip senovėje švęsdavo šią šventę, žiūrėjo vaizdo medžiagą, sakė ir rašė klasiokams komplimentus, linkėjimus. Dėlojame mokytojai G. Šimkuvienei.