Renginiai

Kada miškas tampa sengire?

4a klasės mokiniai visą savaitę turėjo pamokas kitaip. Šias pamokas jungė tema – Kada miškas tampa sengire? Mokiniai dirbo komandose, grupėse, pristatė projektus šia tema. Skaičiavo medžių metus, susipažino su samanomis ir kerpėmis, išmoko skirti stirnų, danielių, briedžių ir elnių ragus. Savaitę užbaigė lietuviška meilės deivės Mildos švente. Prisiminę kaip senovėje švęsdavo šią šventę, žiūrėjo vaizdo medžiagą, sakė ir rašė klasiokams komplimentus, linkėjimus. Dėlojame mokytojai G. Šimkuvienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close