Kur pradingsta pinigai?

Gegužės 19 d. 1 k klasės mokiniai mokytis finansinio raštingumo vyko į banką. „Swedbank“ Finansų laboratorija – unikali erdvė, padedanti išmaniai ir įdomiai susipažinti su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis, suprasti, kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti. Užsiėmimo metu pirmokai atsakinėdami į klausimus demonstravo žinias, aiškinosi, kur pradingsta pinigai. Visa tai vyko pasitelkiant išmaniąsias technologijas bei žaidžiant interaktyvius žaidimus. Nuoširdžiai dėkojame Vakarės mamai Agnei Madeikienei už galimybę dalyvauti Finansų laboratorijos užsiėmime.