Renginiai

Kur pradingsta pinigai?

Gegužės 19 d. 1 k klasės mokiniai mokytis finansinio raštingumo vyko į banką. „Swedbank“ Finansų laboratorija – unikali erdvė, padedanti išmaniai ir įdomiai susipažinti su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis, suprasti, kaip planuojamas biudžetas, kodėl svarbu taupyti. Užsiėmimo metu pirmokai atsakinėdami į klausimus demonstravo žinias, aiškinosi, kur pradingsta pinigai. Visa tai vyko pasitelkiant išmaniąsias technologijas bei žaidžiant interaktyvius žaidimus. Nuoširdžiai dėkojame Vakarės mamai Agnei Madeikienei už galimybę dalyvauti Finansų laboratorijos užsiėmime.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close