Metų pirmokas

Gegužės 19 d. progimnazijoje vyko pradinių klasių konkursas ,,METŲ PIRMOKAS“. Renginyje dalyvavo po du gabiausius pirmų klasių mokinius. 1a kl. atstovavo Gustė Petrošiūtė ir Dovydas Poležniovas, 1b kl. – Marija Kardelytė ir Nojus Vismantas, 1c kl. – Domilė Nedzinskaitė ir Dominykas Baltutis, 1k kl. – Agota Tamašauskytė ir Vytenis Narkevičius. Pirmokėliai atliko įvairias užduotis ir parodė kiek daug išmoko per pirmuosius mokslo metus. Daugiausia taškų surinko ir konkurso ,,METŲ PIRMOKAS“ nugalėtoju tapo Vytenis Narkevičius. 2 vieta atiteko Agotai Tamašauskytei, 3 vieta – Domilei Nedzinskaitei. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Renginį organizavo mokytojos Daiva Monkevičienė, Sandra Gedvilienė, Erika Beriozkinienė ir Rūta Andreikėnaitė.