Renginiai

Metų pirmokas

Gegužės 19 d. progimnazijoje vyko pradinių klasių konkursas ,,METŲ PIRMOKAS“. Renginyje dalyvavo po du gabiausius pirmų klasių mokinius. 1a kl. atstovavo Gustė Petrošiūtė ir Dovydas Poležniovas, 1b kl. – Marija Kardelytė ir Nojus Vismantas, 1c kl. – Domilė Nedzinskaitė ir Dominykas Baltutis, 1k kl. – Agota Tamašauskytė ir Vytenis Narkevičius. Pirmokėliai atliko įvairias užduotis ir parodė kiek daug išmoko per pirmuosius mokslo metus. Daugiausia taškų surinko ir konkurso ,,METŲ PIRMOKAS“ nugalėtoju tapo Vytenis Narkevičius. 2 vieta atiteko Agotai Tamašauskytei, 3 vieta – Domilei Nedzinskaitei. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Renginį organizavo mokytojos Daiva Monkevičienė, Sandra Gedvilienė, Erika Beriozkinienė ir Rūta Andreikėnaitė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close