Renginiai

Pažintis su Kuršių marių paveldu

Pasitikdami savaitgalį 2 k klasės mokiniai keliavo po Mažąją Lietuvą susipažindami su unikaliu Kuršių marių paveldu. J. Gižo etnografinėje sodyboje sužinojo apie Kuršių marių žuvis, žvejybinių burvalčių tipus, aplankė mažųjų laivų uostą, pasigrožėjo nuostabiais Kuršių Nerijos vaizdais iš apžvalgos bokšto bei patys pasigamino molinę žuvytę. Kintų Vydūno kultūros centre gidė Reda įdomiai papasakojo apie vėtrungių – vėliukų atsiradimo istoriją, kurios buvo senųjų Kuršių marių burlaivių puošmena ir tapo didžiausiu pamario krašto pasididžiavimu. Su didžiausiu įdomumu kiekvienas mokinys nusispalvino savo vėtrungę – magnetuką, taikydami kiekvienam kraštui būdingas spalvas. Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close