Pažintis su Kuršių marių paveldu

Pasitikdami savaitgalį 2 k klasės mokiniai keliavo po Mažąją Lietuvą susipažindami su unikaliu Kuršių marių paveldu. J. Gižo etnografinėje sodyboje sužinojo apie Kuršių marių žuvis, žvejybinių burvalčių tipus, aplankė mažųjų laivų uostą, pasigrožėjo nuostabiais Kuršių Nerijos vaizdais iš apžvalgos bokšto bei patys pasigamino molinę žuvytę. Kintų Vydūno kultūros centre gidė Reda įdomiai papasakojo apie vėtrungių – vėliukų atsiradimo istoriją, kurios buvo senųjų Kuršių marių burlaivių puošmena ir tapo didžiausiu pamario krašto pasididžiavimu. Su didžiausiu įdomumu kiekvienas mokinys nusispalvino savo vėtrungę – magnetuką, taikydami kiekvienam kraštui būdingas spalvas. Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei.