Renginiai

Lytiškumo ugdymo projektas tęsiasi

2021-2023 m.m. „ Versmės“ progimnazijoje vykdomas tarptautinis ERASMUS+ projektas, skirtas lytiškumo ugdymui mokyklose. Projekte dalyvauja keturių šalių partneriai: Suomijos Tartu, Portugalijos Lisabonos, Graikijos Atėnų ir Lietuvos Klaipėdos universitetų ir mokyklų atstovai. Projekto metu kuriamos edukacinės veiklos, skirtos mokinių lytiškumo ugdymui. Primename, kad sveikatos ir lytiškumo bei rengimo šeimai programa yra integruojame į 1-8 klasių mokinių  ugdymo programas. Keletas nuotraukų iš partnerių susitikimo, vykusio gegužės 16-18 dienomis Atėnuose.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close