Kuršių marių žvejų gyvenimas

Birželio 1 d. 4c klasės mokiniai keliavo į Dreverną susipažinti su Kuršių marių žvejų gyvenimu. Jie aplankė laivadirbio etnografinę Jono Gižo sodybą, sužinojo, kaip buvo statomi laivai. Ketvirtokai plaukė į marias, mokėsi rišti jūrinį mazgą, praturtino žinias apie vėtrungės istoriją, dalyvavo edukacijose „Žuvies kelias“ ir „Pasigamink žuvelę“. Priekulėje mokiniai aplankė rašytojos Ievos Simonaitytės muziejų. Dėkojame mokytojai Astai Buivydienei už organizuotą edukaciją.