Renginiai

Kuršių marių žvejų gyvenimas

Birželio 1 d. 4c klasės mokiniai keliavo į Dreverną susipažinti su Kuršių marių žvejų gyvenimu. Jie aplankė laivadirbio etnografinę Jono Gižo sodybą, sužinojo, kaip buvo statomi laivai. Ketvirtokai plaukė į marias, mokėsi rišti jūrinį mazgą, praturtino žinias apie vėtrungės istoriją, dalyvavo edukacijose „Žuvies kelias“ ir „Pasigamink žuvelę“. Priekulėje mokiniai aplankė rašytojos Ievos Simonaitytės muziejų. Dėkojame mokytojai Astai Buivydienei už organizuotą edukaciją.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close