Renginiai

Integruota savaitė „Vasaros spalvų slėnis“

Gegužės 30 – birželio 3 dienomis 2 klasė pražydo vasaros spalvomis.Tai mokinukai, rengdamiesi kasdien vis kita vasaros spalva, pagyvino paskutines mokslo metų dienas. Savaitę pradėjome diskutodami apie artėjančias vasaros pramogas, darbus ir šventes. Vėliau šiuos įspūdžius mokiniai perkėlė iliustracijomis ant ilgo tapeto. Į mokyklos bendruomenės dienos renginius lėkėme pasigaminę nuotaikingus aitvarus. Technologijų mokytojas Aleksandras bei direktorės pavaduotoja ugdymui Lina pravedė įdomiąsias pamokas „Geometrinės figūros“ bei „Aš gebu orientuotis“. Mokiniai sudalyvavo Kahoot viktorinoje „Vasaros pasaka“ bei mįslių konkurse, parodė savo išskirtinius gebėjimus Talentų šou. Savaitę užbaigėme Jūrų muziejuje šaunioje edukacijoje „Kurėnas – žvejo namai“. Dėkojame mokytojai Nelitai Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close