Renginiai

Po Žemaitijos sostinę meškų pėdom

Birželio 10 dieną 6b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Jolita Benetiene vyko į Telšius traukiniu. Žemaitijos kaimo muziejaus edukacinio užsiėmimo metu įgijo istorinių žinių apie XIX a. pab. – XX a. pr. Žemaitijos kaimo pastatus, žmonių buitį, mitologiją, gilinosi į mitologijos reikšmę žmogaus pasaulėžiūroje. Dalyvavo apžvalginėje ekskursijoje ,,Nuo kalvos lig kalvos meškų pėdom“: apžiūrėjo žemaitijos sostinės senamiestį, skirtingais pojūčiais atpažįstant jo erdvėse įsikūrusius savitus, unikalią Žemaitijos žemės, žemaitiškąją tapatybę bei žymias asmenybes pristatančius meno ženklus – mažosios architektūros puošmenas. Smagi mokslo metų pabaiga.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close