Renginiai

Įdomioji fizinio ugdymo pamoka „Gero vėjo!”

Birželio trečiosios rytą 1k klasės mokiniai skubėjo į aktų salę, kurioje jų laukė įdomioji pamoka “Gero vėjo!”. Fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė pakvietė pirmokus dalyvauti komandiniuose interaktyviuose žaidimuose. Vaikai „griovė“ pilies sienas, „išvalė“ upę, demonstravo skaičiavimo įgūdžius ir rankų taiklumą. Komandiniai žaidimai ugdė ne tik olimpines vertybes – draugystę, pagarbą ir tobulėjimą, tačiau ir bendradarbiavimo įgūdžius. Dėkojame mokytojai Ilonai Malakauskienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close