Minėjome Gedulo ir vilties dieną

Gedulo ir vilties dieną 7k klasės mokiniai įprasmino lankydamiesi Vilniuje. Mokiniai nusikėlė atgal į praeitį, lankėsi netoli Nemenčinės esančiame bunkeryje.Tarybinių laikų valgykla ir parduotuvė, V.Lenino kambarys, KGB ir NKVD tardymo patalpos, karceris – tai tik keletas kambarių, kuriuose apsilankė septintokai. Tiesiogine to žodžio prasme sunkiose šimtasiūlėse įkalinti žaidimo dalyviai išgyveno šiurpią socializmo tikrovę. Atkūrė praeitį, bet kartu ją ir palaidojo visiems laikams. Gera būti laisviems. Dėkojame klasės auklėtojai Vaidai Jokšienei.