Paskutinę rugsėjo dieną 2k klasės mokiniai surengė vasarą skaitytų knygų pristatymus. Iššūkis – ne tik perskaityti knygą, pasistengti ją prisijaukinti, bet ir pristatyti savo klasės draugams kuo įdomiau. Antrokai pasitelkę kūrybiškumą ir išmonę iliustravo perskaitytas knygas. Orestas ir Ulė sukūrė knygos „paslapčių dėžutę“, į ją įdėjo namuose turimus daiktus, vienaip ar kitaip susijusius su knygoje pasakojama istorija, ant kortelių išrašė naujus, nežinomus žodžius ir pagrindinę mintį. Arnas, Smiltė ir Ugnė parašė perskaitytos knygos herojui laiškus. Kiekvienas mokinys pristatė knygos autorių, siužetą, išskyrė įdomiausius, jiems labiausiai įsiminusius įvykius, taip pat aptarė patikusias citatas, supažindino klasės draugus su svarbiausiais pristatomos knygos veikėjais. Knygų pristatymai pamokas paverčia netradicinėmis viešojo kalbėjimo pamokomis.