ERASMUS+ EDDIS

EDDIS projektas įsibėgėja

„Versmės  progimnazija jau trečius metus dalyvauja tarptautiniuose mokinių  lytinio ugdymo  ERASMUS+ projektuose. Lapkričio mėnesio pabaigoje  keturių šalių ( Suomijos, Portugalijos, Graikijos ir Lietuvos) mokyklų ir universitetų delegacijos susitiko Lisabonoje aptarti projektų eigą, tolesnį bendradarbiavimą  ir projektų sklaidą. Projekto aptarimo veiklose Lisabonoje „Versmės“ progimnaziją atstovavo  projekto koordinatorė etikos mokytoja Jolita Benetienė bei progimnazijos direktorė Gražina Pocienė.
 EDDIS projekto rezultatas – internetinė svetainė https://eddis.turkuamk.fi/lt/pagrindinis-puslapis/. Šio projekto svetaine kviečiame naudotis kiekvieną mokytoją, mokinį ir tėvelius kalbant apie vaikų lytinį auklėjimą, švietimą.

Klaipėdos „Versmės“ progimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte pagal programą Erasmus + „A Digital Program for Sexual Education in Secondary Schools (EDDIS)“ (512 KB)
EDDIS projekto partneriai viešėjo Klaipėdoje (1,12 MB)