GIVE 5 – A TOOLBOX FOR HEALTHY LIVING

Tarptautinis Erasmus+ projektas „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“.
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ pristatymas. (3,11 MB)
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ veiklos tema „Be Well“. (61,5 MB)
 Pirmojo projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ programa šalių partnerių susitikimo Lenkijoje darbotvarkė. (447 KB)
 Susitikimo Lenkijoje akimirkos: ČIA ir ČIA.
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ šalių partnerių susitikimo Portugalijoje darbotvarkė. (229 KB)
 Mokinių įspūdžiai iš Portugalijos. (1,08 MB)
 Akimirkos iš tarptautinio šalių partnerių susitikimo Portugalijoje.
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ veiklos tema „Be Eco“ (61,9 MB)
 Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ šalių partnerių susitikimo Italijoje darbotvarkė. (108 KB)
 Mokinių įspūdžiai iš Italijos. (3,77 MB)
 Akimirkos iš tarptautinio šalių partnerių susitikimo Italijoje.
Projekto „Give 5 – A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ veiklos tema „Be Safe“ (20,7 MB)
Antrojojo projekto „Give 5: A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ šalių partnerių susitikimo Turkijoje darbotvarkė (260 KB)
 Susitikimo Turkijoje akimirkos: ČIA
Trečiojo projekto „Give 5: A Toolbox For Healthy living – The whole school program“ šalių partnerių susitikimo Lietuvoje darbotvarkė (225 KB)