Konkursų, olimpiadų nugalėtojai

2021 – 2022 m. m.

Lietuvių kalba ir literatūra
  • Klaipėdos m. 1-4 klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Dailus raštas akį glosto“, I vieta,  Arijielė Stonkutė, 3a klasė, mokytoja Laima Steponavičienė
  • Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių nuotolinis dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“, Saulė Anužytė, 2b klasė,  I vieta, mokytoja Erika Beriozkinienė
  • Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių nuotolinis dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“, Arijielė Stonkutė, 3a klasė, I vieta, mokytoja Laima Steponavičienė
  • 17-asis pasaulio vaikų haiku konkursas, sėkmingo darbo nominacija, Augustė Jokšaitė, 6k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • 51-asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas, nacionalinis etapas, II vieta, Jonas Danisevičius, 7k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • 54-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštas, Miija Bendoraitytė, 7k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada, I vieta,  Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Vida Sebeckytė
  • 54-ojo Lietuvos mokinių filologų konkurso Klaipėdos miesto etapas, kalbos darbų sekcija, laureatė, Mija Bendoraitytė, 7k klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna“,I vieta,  Danutė Kondratovič, 6b klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Klaipėdos miesto mokyklų 5–8 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Žąsies plunksna“, III vieta, Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Vida Sebeckytė
  • Klaipėdos m. 5-6 klasių diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2022″, I vieta, Vaitė Balkūnaitė, 5k klasė, mokytoja Vida Sebeckytė
  • Klaipėdos m. 5-6 klasių diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2022″, III vieta, Emilis Ratkevičius, 6a klasė, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Žiemos pasaka“, II vieta, Emilis Jokša, 2b klasė, mokytoja Erika Beriozkinienė
  • Konkursas „Raštingiausias septintokas 2021″, I vieta, Anetė Simonavičiūtė, 7k klasė,  mokytoja Vaida Jokšienė
  • Knygų pristatymo konkursas, Titas Česnauskas, 7k klasė, speciali nominacija už aktorinę raišką, mokytoja Vaida Jokšienė
  • Klaipėdos miesto dailyraščio konkursas „Plunksnelė“,  II vieta, Saulė Anužytė, 2b klasė,  mokytoja Erika Beriozkinienė
 
Užsienio kalba (anglų k., rusų k., vokiečių k.)
  • Respublikinė praktinė bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokinių II-III užsienio kalbų (rusų, vokiečių, prancūzų) konferencija „Aš galiu“, inovatyviausio pranešimo nominacija,  Ugnė Lauškinaitė, 8d klasė, mokytoja Ina Bodindorfienė
  • Klaipėdos miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „English grammar and language skills“, III vieta, Justa Katerina Klusaitė, 4b klasė, mokytoja Gražina Gimbutienė
  • Klaipėdos m. 5 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“, III vieta, Simas Urbonas, 5b klasė, mokytoja Ernesta Kloviškienė
  • Miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „ Are  you keen on English?“, II vieta, Simas Urbonas, 5b klasė, mokytoja Ernesta Kloviškienė
  • Klaipėdos miesto 5-6 klasių anglų kalbos konkursas „What do you know about Klaipėda?“, I vieta, komanda: Benas Danisevičius, 5k klasė, Ignas Mickonis, 5k klasė, Austėja Burzdžiūtė,  6k klasė, Kajus Bružas, 6k klasė, mokytojos: Lina Vaišvilienė, Inga Jaunienė, Ernesta Kloviškienė, Gražina Gimbutienė
  • Klaipėdos miesto skaitovų konkursas rusų kalba „Poezijos užburiantys garsai“,  III vieta,  Nikas Lileikis, 7b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto konkursas „Laiškas Seneliui Šalčiui“,  II vieta,  Viktorija Staponas, 8b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto konkursas „Laiškas Seneliui Šalčiui“,  III vieta,  Evelina Aleksandrova, 7b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Klaipėdos miesto 6-10 klasių mokinių vokiečių kalbos komiksų konkursas „Kalėdinė istorija“ , I vieta, Berta Ana Tamašauskaitė ir Austėja Bernatonytė, 8c klasė, mokytoja Asta Jaramavičiūtė
  • Klaipėdos miesto 6-10 klasių mokinių vokiečių kalbos komiksų konkursas „Kalėdinė istorija“ , I vieta, Marija Likij, 8e klasė, mokytoja Asta Jaramavičiūtė
  • Klaipėdos miesto 6-10 klasių mokinių vokiečių kalbos komiksų konkursas „Kalėdinė istorija“ , III vieta, Vasarė Banga Strumilaitė, 7e klasė, mokytoja Asta Jaramavičiūtė
  • Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, I vieta, Viktorija Staponas, 8b klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, II vieta, Geismantė Kaupinytė, 7d klasė, mokytoja Antonina Savickienė
  • Rusų kalbos dailyraščio konkursas „Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai“, III vieta, Ieva Abromavičiūtė, 8b klasė, mokytoja Ina Bodindorfienė
 
Matematika
 
Informacinės technologijos
  • Šalies mokyklų 5-6 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Ridenu Šv. Velykų margutį“, gražiausio piešinio laureatas, Džiugas Aršėnas, 5c klasė, mokytoja Laura Bukantė
 
Gamtos mokslai (gamta ir žmogus, biologija, chemija, fizika, pasaulio pažinimas)
  • Klaipėdos m. 8 klasių mokinių chemijos konkursas ,,Auksinis mėgintuvėlis“, III vieta, Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Kristina Banienė
  • Nacionalinė olimpiada „Žalioji odisėja 2022″, I vieta, Jonas Danisevičius, Justė Mockevičiūtė,  Anetė Simonavičiūtė, Titas Česnauskas, Gediminas Gintalas, 7k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos  5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, II vieta,  Jonas Danisevičius, 7k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Lietuvos  5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, II vieta,  Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Giedra Mickevičienė
  • Lietuvos  5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, II vieta,  Berta Ana Tamašauskaitė, 8c klasė, mokytoja Giedra Mickevičienė
  • Lietuvos  5–8 klasių mokinių biologijos olimpiada, Klaipėdos miesto etapas, III vieta,  Povilas Butkus, 6k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • Klaipėdos miesto 5-8 klasių gamtos ir tiksliųjų mokslų komandinis konkursas, III vieta, Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, Jonas Danisevičius, 7k klasė, Povilas Butkus 6k klasė, Benas Danisevičius 5k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
  • 6-osios Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (Gamtos mokslų – biologijos) olimpiados Klaipėdos miesto etapas,  I vieta, Berta Ana Tamašauskaitė, 8c klasė, mokytoja Giedra Mickevičienė
  • 6-osios Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (Gamtos mokslų – biologijos) olimpiados Klaipėdos miesto etapas, II vieta, Smiltė Lajauskytė, 8c klasė, mokytoja Giedra Mickevičienė
  • 6-osios Lietuvos 5–8 kl. mokinių STEAM (Gamtos mokslų – biologijos) olimpiados Klaipėdos miesto etapas, III vieta, Gediminas Gintalas, 7k klasė, mokytoja Gintarė Čereškienė
 
Socialiniai mokslai (istorija, geografija)
  • Klaipėdos m. 8 klasių mokinių istorijos olimpiada, II vieta, Berta Ana Tamašauskaitė, 8c klasė, mokytoja Birutė Vareikienė
  • Klaipėdos m. 8 klasių mokinių istorijos olimpiada, III vieta, Norberta Budginaitė, 8b klasė, mokytoja Birutė Vareikienė
Menai (technologijos, dailė, muzika)
  • Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Stebuklinga gėlė“, I vieta pirmų klasių mokinių amžiaus grupėje, Jūratė Baranovskaja, 1a klasė, mokytoja Dalė Jurkienė
  • Klaipėdos miesto duetų festivalis „Dviese“, nominacija ,,Kūrybiškiausias duetas“, Emilis Ratkevičius, 6a klasė, Eglė Piščikaitė, 6k klasė, Simona Zdanavičiūtė, 6c klasė, mokytojai Romalda Dzikienė, Virgilijus Rakauskas
  • Klaipėdos miesto technologijų olimpiada, 7-8 klasių kategorija, I vieta, Rugilė Ivanauskaitė, 8b klasė, mokytoja Judita Bivainienė
  • Respublikinis 5-8 klasių mokinių virtualus konkursas  „Lietuva -jūrinė valstybė“, II vieta 7-8 klasių kategorijoje,   Ieva Abromavičiūtė, 8b klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Respublikinis mokinių piešinių konkursas  „Matau muziką“, III vieta 7-8 klasių kategorijoje, Ieva Abromavičiūtė, 8b klasė, mokytoja Inga Kairienė
  • Miesto mokyklų virtuali Užgavėnių kaukių paroda – konkursas, lauretas Lukas Čereška, 2k kl., mokytoja Nelita Gedminienė
  • Miesto mokyklų virtuali Užgavėnių kaukių paroda – konkursas, lauretas Jonas Butkus, 2k kl., mokytoja Nelita Gedminienė
  • Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Gamtos įkvėpti“, III vieta Rusnė Anužytė, 1 c kl., mokytoja Sandra Gedvilienė
  • Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Gamtos įkvėpti“, III vieta Urtės Jokšaitės  2 k kl., mokytoja Nelita Gedminienė
Fizinis ugdymas ir šokis
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, II vieta,  Kamilė Matulevičiūtė, 7k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, III vieta,  Mėja Žebrytė, 5k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, III vieta,  Domantas Varkulevičius, 6k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I komandinė vieta tarp miesto 8 klasių moksleivių (komandos nariai: Kornelijus Gelumbickas 8b, Rokas Zumbrickas 8c, Robertas Jorudas 8e, Augustas Monstavičius 8e, Faustas Butikis 8a, Matas Bružas 8c, Greta Bukauskaitė 8c, Gytė Tendzegolskytė 8c, Agnė Radzevičiūtė 8e, Milda Kurauskaitė 8e, Rugilė Petkevičiūtė 8e, Skaistė Žindžiūtė 8c), mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I komandinė vieta tarp miesto 7 klasių moksleivių (komandos nariai: Rokas Petrokas 7b, Kajus Dulkys 7c, Ernestas Kiesus 7c, Aronas Ševerdovas 7b, Tadas Martynaitis 7e, Linas Kairys 7e, Gustas Vismanas 7e, Gustas Račkys 7e, Greta Balsytė 7b, Atalija Šlymaitė 7b, Silvija Savik 7e, Strumilaitė Vasarė Banga 7e, Kamilė Matulevičiūtė 7k, Airida Malinauskaitė 7c), mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta, Gabrielius Alonderis, 6c klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta, Agnė Radzevičiūtė, 8e klasė, mokytojas Justas Bražas
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta, Gustas Vismanas, 7e klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos m. moksleivių uždarų patalpų irklavimo varžybos, I vieta, Atalija Šlymaitė, 7b klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, II vieta,  Kamilė Matulevičiūtė, 7k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, III vieta,  Mėja Žebrytė, 5k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
  • Klaipėdos miesto moksleivių pavasario kroso čempionatas, III vieta,  Domantas Varkulevičius, 6k klasė, mokytoja Ilona Malakauskienė
Kita
  • Teisinių žinių konkursas ,,Temidė 2022“, II vieta, Gytė Tendzegolskytė, Jokūbas Mitkus, Smiltė Lajauskytė, Benita Kučinskaitė, Mantas Bogdanovas, 8c ir 8e klasių mokiniai, mokytoja Lina Kuisė
  • Respublikinė teorinė-praktinė mokinių konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“, Informatyviausio pranešimo nominacija, Benita Kučinskaitė ir   Gytė Tendzegolskytė, 8c klasė, pranešėjas konsultavo  psichologė Gintarė Vaitiekutė
  • Respublikinė teorinė-praktinė mokinių konferencija „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“,  Inovatyviausio pranešimo nominacija, Smiltė Lajauskytė ir Emilija Kalasūnaitė , 8c klasė, pranešėjas konsultavo  psichologė Gintarė Vaitiekutė
 
 

2020 – 2021 m. m.

Mokinių varžybos „Konstruoju ir startuoju“

Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vyko Klaipėdos miesto 5-6 klasių mokinių varžybos „Konstruoju ir startuoju“. Mokyklai atstovavo: Jonas Kęstenis (5a kl.), Jonas Danisevičius (5a kl.), Adas Baltuonis (5a kl.), Markas Žebrys (5a kl.), Paulius Stirbys (5a kl.), Darius Brazinskas (6b kl.), Dovydas Inta (6b kl.). Jaunieji laivų konstruktoriai gavo užduotį sukurti povandeninį laivą, jį sukonstruoti, išbandyti […]

Geografijos protų mūšis „Lietuva – Europos vidurys“

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje vyko geografijos protų mūšis „Lietuva – Europos vidurys“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiame konkurse dalyvavo Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos, Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos, Klaipėdos „Vydūno“ gimnazijos, Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos 7-tų klasių mokiniai. Sveikiname mūsų mokyklos 7d ir 7e klasės mokinius: Luką Diržauską, Augustą […]

Gamtamokslinių eksperimentų konkursas

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos  7e klasės mokinės Ema Baužaitė ir Austėja Valiulytė dalyvavo Moksleivių saviraiškos centro organizuotame 7-10 kl. renginyje „ Gamtamokslinių eksperimentų konkursas“  ir pristatė integruotą geografijos-fizikos tiriamąjį darbą „Vėjo greičio apatinėje stratosferos dalyje matavimas pagal lėktuvų kondensacinius pėdsakus“. Ačiū už puikų darbą. Mokinius ruošė geografijos mokytoja Dalia Umantaitė –Vaivadienė.

„Versmės“ progimnazijos 4-tų klasių komanda „The rockets“

Klaipėdos miesto sporto estafečių ir anglų kalbos varžybose „Let’s move 2020“ užėmė II vietą. Sveikiname komandą ir mokytojas Gitaną Stulpinienę ir Nelitą Gedminienę.

Geografijos konkursas „Žinau, moku, galiu“

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos  8-tų klasių mokiniai dalyvavo geografijos konkurse „Žinau, moku, galiu“  Klaipėdos „Vydūno“ gimnazijoje. Sveikiname I vietos  nugalėtojus: 8c klasės mokinius Arną Lukšą, Žygimantą Vyšniauską, Dominyką Parkauską, Vidmantą Mišinską bei 8a klasės mokinę Ugnę Gedminčiūtę. Mokinius ruošė geografijos mokytoja Dalia Umantaitė –Vaivadienė.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close