Priėmimas į klasikinio ugdymo klases

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje naujai formuojamos 4 pirmos ir 5 penktos klasės. Viena pirma ir viena penkta klasės įgyvendins Klasikinio ugdymo sampratos elementus. Šiose klasėse ugdymas bus grindžiamas:

• tradicinių ir inovatyvių metodų derinimu,
  • aukštesniųjų mąstymo gebėjimų lavinimu,
  • dalykų integracija,
  • tiriamąja, kūrybine veikla,
  • pagilintu anglų kalbos mokymu,
  • akademinių žinių ir viešojo kalbėjimo sąsaja,
  • patyriminiu, praktiniu mokymu.

Šioms klasėms siūlome profesionalių mokytojų komandą, aukštą ugdymo kokybę, dalyvavimą mokykliniuose ir tarptautiniuose projektuose  bei sėkmingą pasiruošimą tolimesniam mokymuisi.