Our life in our hands!

The programme of the short-term joint staff training events C4  Take up an eco-challenge Klimontów – Kraków, POLAND 10 – 16 October 2021.

 

ERASMUS+ stovykla mokykloje

Pirmoji tarptautinė nuotolinė ERASMUS+ stovykla mūsų mokykloje jau įvyko. Dalyviai iš Suomijos, Graikijos, Portugalijos ir Lietuvos. Tokiose stovyklose dažniausiai dalyvauja mokiniai, atviri naujoms žinioms, patirtims, nebijantys išbandymų. Mokiniai, mokytojai ir universitetų atstovai diskutavo, dalinosi žiniomis, atliko užduotis. Mūsų progimnazijos mokiniai reprezentuodami Lietuvą išsiskyrė ypač originaliu prisistatymu: vilkėjo tautiniais rūbais, dainavo liaudies dainas ir šoko tautinius šokius. Naujos mokinių draugystės persikels į socialinius tinklus ir tikimės, kad pavasarį pavyks visiems susitikti gyvai mūsų mokykloje. Tarpkultūrinės kompetencijos ugdymasis, šnekamosios anglų kalbos įgūdžių tobulinimasis – visa tai pravers ne tik mokykloje, bet ir gyvenime. Dėkojame projekto koordinatorei Jolitai Benetienei – etikos mokytojai.

Projektas Erasmus+ „Our life in our hands!“ įsibėgėja

Spalio 11-15 dienomis dvi mūsų mokyklos mokytojos – anglų kalbos mokytoja Loreta Vyšniauskienė ir geografijos mokytoja Dalia Umantaitė-Vaivadienė – išvyko į Krokuvą susitikti su Portugalijos, Ispanijos, Turkijos, Kroatijos, Lenkijos ir Lietuvos mokytojais bendram kilniam tikslui – aptarti klimato kaitos problemas ir pasidalinti idėjomis, kaip jas spręsti kartu su savo mokiniais. Tuo pačiu aplankė nuostabias šio miesto erdves, susipažino su Klimontow miestelio mokiniais, kurie dalinosi idėjomis apie gamtos saugojimą. Ši kelionė – tai projekto Erasmus+ „Our life in our hands!“ dalis. 

Pirmas virtualus susitikimas

Antras virtualus susitikimas

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close