Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

OUR LIFE IN OUR HANDS!

Projekto veiklų pristatymas žiūrėti čia…>>>

Erasmus+ projekto „Our life in our hands“ C5 mobilumas „Tvariai apsipirkime“ vykęs 2022 balandžio 23 -30 dienomis.
 
 
 
Mokykloje vykdytos C4 – „Take up an eco-challenge“ veiklos.
 

   

The programme of the short-term joint staff training events C4  Take up an eco-challenge Klimontów – Kraków, POLAND 10 – 16 October 2021.

 

Projektas Erasmus+ „Our life in our hands!“ įsibėgėja

Spalio 11-15 dienomis dvi mūsų mokyklos mokytojos – anglų kalbos mokytoja Loreta Vyšniauskienė ir geografijos mokytoja Dalia Umantaitė-Vaivadienė – išvyko į Krokuvą susitikti su Portugalijos, Ispanijos, Turkijos, Kroatijos, Lenkijos ir Lietuvos mokytojais bendram kilniam tikslui – aptarti klimato kaitos problemas ir pasidalinti idėjomis, kaip jas spręsti kartu su savo mokiniais. Tuo pačiu aplankė nuostabias šio miesto erdves, susipažino su Klimontow miestelio mokiniais, kurie dalinosi idėjomis apie gamtos saugojimą. Ši kelionė – tai projekto Erasmus+ „Our life in our hands!“ dalis. 
 
 
 
 
 

Pirmas virtualus susitikimas

 

Antras virtualus susitikimas