Papildoma informacija dėl priėmimo

Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyroje ,,Priėmimas į mokyklas“.

Pasibaigus pagrindiniam priėmimui, ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų sudaroma mokymo sutartis, mokyklai teikiami priėmimo dokumentai:
*prašymas mokytis;
*gimimo liudijimo kopija;
*specialiuosius ugdymosi poreikius (jeigu yra) įrodančių dokumentų kopijas;
*įgyto išsilavinimo pažymėjimą/aprašą.
*kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys ir į ,,Versmės“ progimnaziją priimti asmenys papildomai pateikia dokumentus, už kuriuos savivaldybės įsipareigoja kompensuoti progimnazijai ūkio lėšas bendros sutarties tarp savivaldybių pagrindu.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close