Ugdymo karjerai renginiai

• 5-8 klasių mokiniai ruošiasi būti lyderiais. Keletas smagių momentų iš lyderių mokymų, vykusių 2014 m. sausio-kovo mėnesiais. Nuotraukos:

• 2014 m. kovo 4d. 8-tų klasių mokiniai dalyvavo Verslumo ugdymo užsiėmimuose. Nuotraukos:

• Aplankėme įvairias mokymo įstaigas, įmones, organizacijas, norėdami pažinti mokymosi, studijų, profesijos pasirinkimo galimybes… 1. Klaipėdos Turizmo mokykla; 2. ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetas. Nuotraukos:

• LNK studija. Nuotraukos:

• Bendri 8-tų klasių mokinių ir jų tėvelių projektai “Mano tėčio/mamos profesija”:

Mano mama dirba banke (603 KB)

Masažistas (733 KB)

Policininko profesija (1,26 MB)