Prevention of Sexual Harassment in Secondary Schools

Mūsų mokykla dalyvauja tarptautiniame projekte  SHEHAP (Prevention of Sexual Harassment in Secondary Schools).

Projekto tikslas – parengti seksualinio priekabiavimo atvejų atpažinimo metodologiją, skirtą 13-16 metų amžiaus mokiniams. Projekto idėja – įtraukti mokinius į seksualinio priekabiavimo metodinių priemonių kūrimo procesą, taip išsiaiškinant su lūkesčius ir poreikius, kurie būtini ekspertams rengiant metodines rekomendacijas mokykloms.

Spalio 19-21 mokiniams vyks tarptautinė stovykla mūsų mokykloje. Apgailestaujam, kad dėl COVID situacijos, stovykla bus nuotolinė (jungsimės per zoom   nuo 10:30 iki 16:00), bet ne mažiau įdomi ir suteikianti daug patirties mūsų aštuntokams.  Mūsų mokyklos mokytoja Jolita Benetienė  yra atsakinga už projektų veiklas. Jai talkina mokyklos psichologė Gintarė Vaitiekutė. Užsiregistravę 8 klasių mokiniai turės galimybę sudalyvauti tarptautinėje SHEHAP projekto stovykloje su mokiniais iš Portugalijos, Graikijos ir Suomijos.

Stovyklos tema: Seksualinio priekabiavimo atpažinimas ir prevencija. Registruokitės paspaudę šią nuorodą: https://forms.gle/bFuERnoPTbC1MRgL8

Plačiau apie projektą skaitykite https://www.sveikatosbiuras.lt/lt/projektai/shehap/

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close