Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

PREVENTION OF SEXUAL HARASSMENT IN SECONDARY SCHOOLS

ERASMUS+ stovykla mokykloje

Pirmoji tarptautinė nuotolinė ERASMUS+ stovykla mūsų mokykloje jau įvyko. Dalyviai iš Suomijos, Graikijos, Portugalijos ir Lietuvos. Tokiose stovyklose dažniausiai dalyvauja mokiniai, atviri naujoms žinioms, patirtims, nebijantys išbandymų. Mokiniai, mokytojai ir universitetų atstovai diskutavo, dalinosi žiniomis, atliko užduotis. Mūsų progimnazijos mokiniai reprezentuodami Lietuvą išsiskyrė ypač originaliu prisistatymu: vilkėjo tautiniais rūbais, dainavo liaudies dainas ir šoko tautinius šokius. Naujos mokinių draugystės persikels į socialinius tinklus ir tikimės, kad pavasarį pavyks visiems susitikti gyvai mūsų mokykloje. Tarpkultūrinės kompetencijos ugdymasis, šnekamosios anglų kalbos įgūdžių tobulinimasis – visa tai pravers ne tik mokykloje, bet ir gyvenime. Dėkojame projekto koordinatorei Aistei Lajauskienei.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mūsų mokykla dalyvauja tarptautiniame projekte  SHEHAP (Prevention of Sexual Harassment in Secondary Schools).

Projekto tikslas – parengti seksualinio priekabiavimo atvejų atpažinimo metodologiją, skirtą 13-16 metų amžiaus mokiniams. Projekto idėja – įtraukti mokinius į seksualinio priekabiavimo metodinių priemonių kūrimo procesą, taip išsiaiškinant su lūkesčius ir poreikius, kurie būtini ekspertams rengiant metodines rekomendacijas mokykloms.

Spalio 19-21 mokiniams vyks tarptautinė stovykla mūsų mokykloje. Apgailestaujam, kad dėl COVID situacijos, stovykla bus nuotolinė (jungsimės per zoom   nuo 10:30 iki 16:00), bet ne mažiau įdomi ir suteikianti daug patirties mūsų aštuntokams.  Mūsų mokyklos mokytoja Jolita Benetienė  yra atsakinga už projektų veiklas. Jai talkina mokyklos psichologė Gintarė Vaitiekutė. Užsiregistravę 8 klasių mokiniai turės galimybę sudalyvauti tarptautinėje SHEHAP projekto stovykloje su mokiniais iš Portugalijos, Graikijos ir Suomijos.

Stovyklos tema: Seksualinio priekabiavimo atpažinimas ir prevencija. Registruokitės paspaudę šią nuorodą: https://forms.gle/bFuERnoPTbC1MRgL8

Plačiau apie projektą skaitykite https://www.sveikatosbiuras.lt/lt/projektai/shehap/