Projektas „Noriu – Galiu – Dirbu!“

Projektas „Noriu – Galiu – Dirbu!“ – yra tęstinis ir ilgalaikis. Projektas yra orientuotas į iniciatyvų, gabų, žingeidų, smalsų, aktyvų ir kūrybišką mokinį. Siekiama išplėsti mokinių pažinimo ribas, panaudojant netradicines ugdymo priemones: edukacines ekskursijas, susitikimus su žymiais žmonėmis, pilietines akcijas, protmūšius. Numatyti renginiai, akcijos vyktų netradicinėse mokyklos ir miesto erdvėse. Dalyvavimas projekte leistų stiprinti socialinius mokinių įgūdžius: bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo ir lyderystės. Į renginių programą įtrauktas antikorupcinis švietimas, kultūrinis pažinimas, sveikos gyvensenos, karjeros, pilietiškumo ugdymas. Moksleiviai skatinami siekti aukštesnių akademinių rezultatų. Vykdysime gerosios patirties sklaidą. Sieksime, kad moksleiviai taptų imlūs ir atviri naujovėms.

Projekto darbo grupė:
1. Vareikienė Birutė – vadovė. 2. Edita Paulikaitė. 3. Jolita Benetienė 4. Špakauskas Egidijus. 5. Antonina Savickienė

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close