Renginiai ir naujienos 2018 – 2019 m. m.

Vaida Jokšienė: „Vienintelė sąlyga – mylėti tai, ką darai“

Šiandien mokykla ir mokytojai išgyvena ne pačius geriausius laikus. Švietimo sistemos naujovės byra kaip lietus iš dangaus. Džiaugiamės mūsų mokyklos mokytojais entuziastais, kurie ir patys suspėja atlikti visus darbus, ir mokinius skatina kūrybiškai žvelgti į mus supantį pasaulį.  Apie visą tai skaitykite dienraštyje ,,Vakarų ekspresas“ arba čia, mūsų mokyklos tinklapyje.   http://www.ve.lt/naujienos/as-tikrai-myliu-lietuviu-kalba/komentaras/vaida-joksiene-vienintele-salyga—myleti-tai-ka-darai-1697931/   http://www.ve.lt/naujienos/as-tikrai-myliu-lietuviu-kalba/jaunimas-raso-lietuvai/recenzija-be-pavadinimo-1697935/?utm_source=susije&utm_medium=referal&utm_campaign=blokas

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokinių komiteto viešnagės Sendvario progimnazijoje akimirkos
Mūsų mokykloje lankėsi projekto ,,Jaunimas Gali“ vadovas Arminas Vareika

Kovo 6 dieną mūsų mokykloje lankėsi projekto ,,Jaunimas Gali“ vadovas Arminas Vareika. Šios programos dalyvės, mūsų mokyklos mokinės, sportavo,   kartu su vadovu  bei trenere Lina Viltrakiene aptarė tolimesnę programos veiklą. Laikas praleistas kartu paliko gerus prisiminimus. Ačiū vadovui ir trenerei už suorganizuotą susitikimą.   Be to,  šios programos dalyvės kartu su trenere dalyvavo Vilties vėliavos nešimo ceremonijoje mieste […]

Klaipėdos miesto lopšelio/darželio „Dobiliukas“ ugdytinių ir jų tėvelių darbų paroda

Į mūsų mokyklą atkeliavo Klaipėdos miesto lopšelio/darželio „Dobiliukas“ ugdytinių ir jų tėvelių darbų paroda „Sportas, kamuolys ir aš“.  Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų įstaigų bendradarbiavimu ir kviečiame pasigrožėti priešmokyklinukų ir jų tėvelių surengta kūrybinių darbų parodėle.  

1-4 kl. mokinių konferencija “ Žinau, moku, galiu“

Mokykloje vyko Klaipėdos regiono mokyklų 1-4 kl. mokinių konferencija “ Žinau, moku, galiu“. Konferencijos   dalyviai  skaitė pranešimus, atliko įvairiausius bandymus ir eksperimentus. Dėkojame renginio oranizatorėms mokytojoms Laimai Steponavičienei ir Nelitai Gedminienei.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close