Uniformos įsigijimo tvarka

Mokyklinė uniforma turi daug privalumų. Ją vilkintys mokiniai įgyja drausmės pojūtį, pratinasi prie aprangos kodo subtilybių, o mokykla taip kuria savo įvaizdį. Uniforma ne tik vienija mokyklą, bet kartu padeda mokiniams ir jų tėveliams išsilaisvinti nuo kasdienių aprangos rūpesčių.
,,Versmės“ progimnazijos moksleivių uniformą sudaro šios dalys:
1. Pilkas švarkas
2. Pilkos kelnės
3. Languotas sijonukas
4. Sarafanas pradinių klasių mergaitėms
5. Polo marškinėliai (baltos, bordo bei pilkos spalvos)
6. Mokyklos ženkliukas
Uniformos yra siuvamos pagal individualų užsakymą. Naudojami kokybiški audiniai.
Mokykla sudaro galimybę užsisakyti uniformą:
birželio 10 d. nuo 16.00 iki 19.00 valandos 104 kab.
birželio 28 d. nuo 16.00 iki 19.00 valandos 104 kab.
Mokykla sudaro galimybę prekiauti dėvėtomis uniformomis patiems tėveliams.
Dėvėtų uniformų mugė vyks birželio 10 ir 28 dienomis mokyklos sporto salėje nuo 16.00 iki 18.00 valandos.

Individualiai uniformą užsisakyti/nusipirkti galite parduotuvėje UAB TOMETA, Klaipėda Rumpiškės g. 2, tel. +370 46 311 970, mob. – +370 615 52012

Uniformų kainos:

Pradinių klasių:     švarkas – 46-50 eur
                             sarafanas – 31 eur
                             kelnės – 28 eur
                             polo marškinėliai – 7 eur

Vyresnių klasių:    švarkas – 55-64 eur
                             sijonas – 28-30 eur
                             kelnės – 31-37 eur
                             polo marškinėliai – 9 eur

Siuvykla turės naujų uniformų, kurias galėsite nusipirkti. Užsakant uniformas reikalingas užstatas.