Atrankos II etapas (nedalyvavusiems I etape) į  5-tą Klasikinio ugdymo klasę bus vykdomas birželio 17 dieną 13.00 val.

Žinių, gebėjimų ir motyvacijos patikrinime reikia turėti mokinio asmens dokumentą su nuotrauka (mokinio pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę, pasą) ir padėkos raštus ar kitus raštus, įrodančius  dalyvavimą olimpiadose ar konkursuose mieste, respublikoje.

Patikrinimo eiga:
12.40-13.00 – registracija (119 kabinetas, I aukštas).
13.00-13.30 – žinių, gebėjimų tikrinimas raštu.
13.40 – kūrybinių užduočių atlikimas žodžiu.
*Padėkos raštus galite pasiimti 214 kab.
*Tėvai, kurių vaikai pateko į Klasikinio ugdymo klasę, bus informuoti telefonu iki birželio 28 d.

Uniformos įsigijimo tvarka

Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos Priimamų mokinių motyvacijos vertinimo tvarkos aprašas…

SPINTELĖS

Užsakymai priimami pas direktoriaus pavaduotoją ūkio ir bendriesiems klausimams 215 kab. iki birželio 10 d., telefonas pasiteiravimui: 861835835.

INFORMACIJA DĖL PAVIENIO PRIĖMIMO Į MOKYKLAS VYKDYMO

        Informuojame, kad baigtas pagrindinis priėmimas į mokyklas mokytis 2019–2020 mokslo metais informacinės sistemos pagrindu.

Apie mokyklą

43260002

2019-06-04
14.00 valandą, Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje įvyko kasmetinis lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų rengiamas greitojo skaitymo konkursas „Minutė“.
Šiemet šis konkursas skirtas Juozo Tumo-Vaižganto 150-osios gimimo metinėms.
Iš kiekvienos klasės išrinktas greičiausiai ir aiškiausiai skaitantys atstovai šiemet skaitė romano „Pragiedruliai“ ištrauką.
Vėliau stengėsi perskaityti nelengvai įveikiamas greitakalbes.
Iš 20 dalyvių buvo išrinkti geriausiai artikuliuojantys, kirčiuojantys ir greičiausiai skaitantys mokiniai, kuriems įteikti pirmosios vietos garbės raštai.
Sveikiname nugalėtojus!
5c kl. Bernatonytė Austėja (mokytoja Vida Sebeckytė)
6e kl. Liauba Albertas (mokytoja Vaida Jokšienė)
7e kl. Genutytė Joana (mokytoja Audra Znaidauskė)
8a kl. Sykaitė Akvilė (mokytojas Mindaugas Urbonas)

2019-05-16
Vykusiame Klaipėdos regiono pradinių (I–IV) klasių mokinių konkurse
„Šviesoforas“, mūsų mokyklos 1-4 klasių mokinių komanda:
Amelija Martinkutė,
Liutauras Balsys,
Amelija Mitkutė,
Jonas Danisevičius
užėmė II vietą.
Sveikiname knokurso nugalėtojus!
Dėkojame mokinius ruošusiai mokytojai Rasai Balčienei.

2019-05-15
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vykusiame
Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių diktanto konkuse
,,Raštingiausias mokinys 2019″
mūsų progimnazijos
1c klasės mokinė Amelija Martinkutė,
2a klasės mokinė Vaitė Balkūnaitė
užėmė I-ąsias vietas!
Sveikiname mokines.
Dėkojame jas ruošusioms mokytojoms A. Buivydienei ir J. Rupeikienei.

2019-05-14
Kauno Maironio lietuvių literatūros muziejuje vykusiame respublikiniame mokinių kūrybinių piešinių konkurse
,,Aš – Juozas Tumas – Vaižgantas”
mūsų progimnazijos 4 c klasės mokinė Patricija Alonderytė tapo laureate.
Sveikiname Patriciją! Dėkojame mokytojai Vidai Anglickienei.

2019-05-08
Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje vykusiame miesto trečių klasių mokinių anglų kalbos konkurse
“Check your English”
3 b klasės mokinė Karina Kozun laimėjo III vietą.
Sveikiname mokinę ir dėkojame mokytojai Editai Paulikaitei!

2019-05-08
Klaipėdos mieste vyko konkursas-festivalis ,,Dainuojame rusiškai”.
Džiaugiamės ir sveikiname Lukreciją Penkauskaitę, 8b klasės mokinę, laimėjusią II vietą 5-8 klasių mokinių grupėje.
Dėkojame Lukrecijos tėveliams ir rusų kalbos mokytojai Inai Bodindorfienei už pagalbą rengiantis konkursui.

2019-05-03
Mūsų progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto mokyklų 8 klasių mokinių istorijos dalykinė olimpiada.
Džiaugiamės ir sveikiname:
Tautvydą Kuklį, 8c klasės mokinį, laimėjusį I vietą
Remigijų Krygerį, 8d klasės mokinį, laimėjusį III vietą
Beną Varanauską, 8d klasės mokinį, laimėjusį III vietą
Dėkojame istorijos mokytojai Birutei Vareikienei.

2019-05-07
Sveikiname 7b klasės mokinę Rugilę Kelpšaitę, tapusią laureate
Klaipėdos miesto pasakininkų konkurse ,,Vieną kartą…‘‘.
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Žibutei Vitkienei.

2019-04-19
Klaipėdos mieste vyko 5-tų klasių mokinių anglų kalbos konkursas
,,Anglų kalbos visažinis”.
Sveikiname 5d klasės mokinį Dovydą Bušnevą, laimėjusį III vietą.
Dėkojame anglų kalbos mokytojai Ingai Jaunienei.

2019-04-19
3 klasės mokiniai ir mokytoja Daiva Monkevičienė
respublikiniame pradinių klasių mokinių konkurse
„Pavasario žingsneliai 2019“
užėmė III vietą.

2019-04-19
Klaipėdos miesto 3 klasių mokinių viktorinoje
„Ką žinai apie Lietuva ir jos gamtą“
iškovojo II-ąją vietą.
Komandos sąrašas:
1. Andrėja Michalkovskaja 3c
2. Neilas Zavertas 3d
3. Austėja Burzdžiūtė 3d
4. Natali Starovoitovaitė 3a
5. Nikole Kucharzyszyn 3a

2019-04-19
Klaipėdos miesto pradinių (I–IV) klasių mokinių varžybose „Šviesoforas“, mūsų mokyklos 1-4 klasių mokinių komanda:
Amelija Martinkutė, Liutauras Balsys, Amelija Mitkutė, Jonas Danisevičius užėmė pirmąją vietą.
Sveikiname knokurso nugalėtojus!
Dėkojame mokinius ruošusiai mokytojai Rasai Balčienei.

2019-04-17
Klaipėdos mieste vyko jaunųjų fizikų olimpiada 8 klasių mokiniams,
Džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos mokinę Pauliną Avraniukaitę, 8e klasės mokinę, iškovojusią II vietą.
Dėkojame fizikos mokytojai Rūtai Garuckienei.

2019-04-15
Praūžė tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra 2019“.
Turime kuo džiaugtis:
Smiltė Lajauskytė, 5c klasė, – pateko į Klaipėdos m. dešimtuką, II vieta; XV vieta respublikoje;
Rugilė Petkevičiūtė, 5e klasė, – pateko į Klaipėdos m. dešimtuką, V vieta;
Jokūbas Mitkus, 5c klasė, – pateko į Klaipėdos m. dešimtuką, VIII vieta;
Austėja Valiulytė, 6e klasė, – pateko į Klaipėdos m. dešimtuką, II vieta; XXXVII vieta respublikoje;
Gabija Tamošiūnaitė, 7e klasė, – pateko į Klaipėdos m. dešimtuką, II vieta;
Dėkojame matematikos mokytojoms Virginai Žemgulienei, Elenai Frėzienei ir Rasai Popovienei.
Modesta Mišeikytė, 1 a klasė, – pateko į Klaipėdos m. dešimtuką – V vieta;
Dominykas Petrovas, 1a klasė, – pateko į Klaipėdos m. dešimtuką – VII vieta;
Elijas Zavertas, 1d klasė, – pateko į Klaipėdos miesto dešimtuką – VII vieta;
Vaitė Balkūnaitė, 2a klasė, – pateko į Klaipėdos miesto dešimtuką – II vieta;
Edilija Navardauskaitė, 2b klasė, – pateko į Klaipėdos miesto dešimtuką – VII vieta;
Nandas Mendelis, 3b klasė, – pateko į Klaipėdos miesto dešimtuką – II vieta.
Dėkojame mokytojoms G. Šimkuvienei, I. Viskontaitei, J. Rupeikienei, D. Jurkienei ir N. Gedminienei.

2019-04-12
Klaipėdos universitete vyko Vakarų Lietuvos gamtos-biologijos olimpiada 5-8 klasių mokiniams.
Džiaugiamės ir sveikiname Elmyrą Arutiunian, 8e klasės mokinę, laimėjusią V vietą.
Dėkojame biologijos mokytojai Giedrai Mickevičienei.

2019-04-10
M.Mažvydo progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas
,,Dailus raštas akį glosto 2019″.
Sveikiname 3d klasės mokinę Danutę Kondratovič, užėmusią I vietą!
Dėkojame pradinių klasių mokytojai Erikai Beriozkinienei.

2019-04-10
Progimnazijoje vyko S. ir J. Kukulskių komandinis matematikos konkursas.
Net 24 komandos rungėsi dėl prizinių vietų.
Džiaugiamės ,,Versmės” progimnazijos komanda, kuri iškovojo III vietą 5-8 klasių mokinių grupėje.
Sveikiname komandos narius:
Petkevičiūtę Rugilę, 5e klasės mokinę,
Liaukonį Ardą, 6e klasės mokinį,
Stonkų Tautvydą 7e klasės mokinį,
Gabiją Tamošiūnaitę, 7e klasės mokinę,
Beną Varanauską, 8d klasės mokinį.
Dėkojame matematikos mokytojoms: Virginai Žemgulienei, Elenai Frėzienei, Rasai Popovienei.

2019-04-05
Klaipėdos miesto Moksleivių saviraiškos centre vyko 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Gudručiai”.

Sveikiname 5e klasės mokinę  Rugilę Petkevičiūtę, laimėjusią II vietą.
Dėkojame matematikos mokytojai Virginai Žemgulienei.

2019-03-29
Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos aštuntokai dalyvavo kasmetinėse
„Knygų ekspertų kovose“.
Šis konkursas tikriems knygų skaitytojams.
Mokiniai skaitė tris komisijos patvirtintus kūrinius
(šiemet tai buvo R.Šepetys „Tarp pilkų debesų“,
G.Morkūno „Iš nuomšiko gyvenimo“
ir L.Lowry „Siuntėjas“),
o konkurso metu mokiniai atsakinėjo į klausimus,
pristatė paruoštus namų darbus,
kūrė dedikaciją, analizavo veikėjus.
Šiemet puikiai pasirodė 8d klasės mergaičių penketukas:
Ugnė Lamsaitytė,
Gustė Jauniūtė,
Urtė Jonavičiūtė,
Gabrielė Vaitiekutė,
Augusta Evaltaitė,
kurios užėmė antrą vietą.
Komandą paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Mindaugas Urbonas.

2019-03-28
Viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje vyko regioninis
I. Simonaitytės meninio skaitymo konkurso antrasis etapas,
kuriame savo tekstus skaitė ne tik geriausi klaipėdiečiai skaitovai,
bet ir mokiniai iš Palangos, Mažeikių, Platelių.
Sveikiname Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos
8d klasės mokinę Ugnę Aleknavičiūtę, kuri tapo šio konkurso finalininke.
Ji finale skaitė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo Mindaugo Urbono paruoštą tekstą.
Ugnė pelnė diplomą „Už jaunųjų kūrėjų literatūros populiarinimą ir individualią interpretaciją.“

2019-03-28
Klaipėdos „Versmės” progimnazijoje vyko miesto „Salės golfo” turnyras.
1-2 klasių mokiniai užėmė III vietą
3-4 klasių mokiniai užėmė III vietą

2019-03-26
Sveikiname Vaitę Balkūnaitę, 2a klasės mokinę,
Klaipėdos miesto 2-3 klasių mokinių lietuvių kalbos konkurse
,,Kalbos labirintai” laimėjusią I vietą.
Mokinę ruošė pradinių klasių mokytoja Jolanta Rupeikienė

2019-03-26
Klaipėdos miesto mokinių piešinių konkurse
,,Klaipėda – sveikas miestas”
1 b klasės mokinės
Gabija Daugėlaitė,
Emilija Pašukevičiūtė,
Ema Isiūnaitė
tapo laureatėmis.
Gabija Daugėlaitė užėmė I-ją vietą,
Ema Isiūnaitė užėmė 2-ąją vietą,
Emilija Pašukevičiūtė užėmė 3-ąją vietą.
Sveikiname mokines. Dėkojame mokytojai Jūratei Lipinskienei.

2019-03-25
Sveikiname Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų 2-4 klasių mokinių konkurso
„Dailus raštas“
I vietos nugalėtojus:
2c klasės mokinę Arianą Vinogradovą,
3a klasės mokinį Tomą Vareiką.
Dėkojame pradinių klasių mokytojoms
Sandrai Gedvilienei,
Daivai Monkevičienei
už pagalbą ruošiantis konkursui.

2019-03-22
Klaipėdoje vyko Vakarų Lietuvos biologijos olimpiados II turas.
Sveikiname III-čių vietų laimėtojas:
Elmyrą Arutiunian, 8e klasės mokinę,
Gabiją Tamošiūnaitę, 7e klasės mokinę.
Dėkojame biologijos mokytojai Giedrai Mickevičienei.

2019-03-20
Klaipėdos mieste vyko respublikinė teorinė – praktinė mokinių konferencija
„Sveika karta – tautos ateities pagrindas“.
Mūsų progimnazijos 7e klasės mokiniai
Gytis Grubliauskas,
Domas Jurkšas
laimėjo aktualiausio pranešimo nominaciją.
Dėkojame socialiniai pedagogei Lijanai Juodžbalytei-Stungevičienei
ir psichologei Gintarei Vaitiekutei.

2019-03-20
,,Varpo” gimnazijoje vyko Klaipėdos miesto mokyklų 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada.
Džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos prizininkus, trečių vietų laimėtojus:
Petkevičiūtę Rugilę, 5e klasė
Stonkų Tautvydą, 7e klasė
Dėkojame matematikos mokytojoms Virginai Žemgulienei ir Rasai Popovienei.

2019-03-19
Sveikiname Tadą Štilių, 7e klasės mokinį, laimėjusį I vietą
Klaipėdos miesto 7 klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Spelling Bee“.
Dėkojame anglų kalbos mokytojai Ingai Jaunienei.

2019-03-07
Klaipėdos miesto lietuvių kalbos konkursas ,,Raštingiausias septintokas 2019″.
Džiaugiamės ir sveikiname 7a klasės mokinę Ugnę Grikšaitę, laimėjusią III vietą.
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Vidai Sebeckytei.

2019-03-07
Klaipėdos mieste vyko dorinio ugdymo (etikos) olimpiada.
Mūsų mokyklos 8e klasės mokinė Elmira Arutiunian laimėjo I vietą. Džiaugiamės ir sveikiname!
Dėkojame etikos mokytojai Vilijai Buivydienei.

2019-03-05
Klaipėdos mieste vyko bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada.
Džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos mokinius:
Jokūbą Žvaliauską, 8e klasės mokinį, –II vieta.
Pauliną Avraniukaitę, 8e klasės mokinę, – III vieta.
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Būdvytienei.

2019-02-26
Sveikiname Povilą Šaparavičių, 7e klasės mokinį, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje laimėjusį I vietą.
Dėkojame technologijų mokytojui Virginijui Rakauskui.

2019-02-26
Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras ir Mažosios Lietuvos istorijos muziejus
organizavo Klaipėdos miesto mokinių Užgavėnių personažų bei kaukių parodą-konkursą.
Mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo konkurse ir trys iš jų tapo geriausios kaukės nominacijos laimėtojais. Sveikiname
Viktoriją Ukrinaitę, 5b klasės mokinę
Matą Razutį, 5a klasės mokinį
Villem Marcus Karstel, 5d klasės mokinį
Dėkojame dailės mokytojai Ingai Kairienei.

2019-02-26
Klaipėdos mieste vyko 5-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Kodas”. Sveikiname nugalėtojus:
Rugilę Petkevičiūtę, 5e klasės mokinę – II vieta,
Gretą Bukauskaitę, 5c klasės mokinę – III vieta,
Tautvydą Stonkų, 7e klasės mokinį – III vieta.
Dėkojame matematikos mokytojoms V.Žemgulienei ir R.Popovienei.

2019-02-14
Klaipėdos mieste vyko diktanto konkursas ,,Rašau be klaidų 2019″.
Mūsų mokyklos 6c klasės mokinė Gabija Radvilaitė laimėjo II vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės!
Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Vaidai Jokšienei.

2019-01-22 ir 2019-02-05
Mokykloje vyko matematikos olimpiados 5-8 klasių mokiniams I ir II turai.
Sveikiname nugalėtojus:
5 klasė
Bukauskaitė Greta 19 taškų, I vieta , mokytoja Virgina Žemgulienė
Petkevičiūtė Rugilė 19 taškų, I vieta, mokytoja Virgina Žemgulienė
Lajauskytė Smiltė 17 taškų, II vieta, mokytoja Virgina Žemgulienė
Leketas Simonas 17 taškų, II vieta, mokytoja Virgina Žemgulienė
Volkvičiūtė Skaidra 16,5 taškų, III vieta, mokytoja Elena Frėzienė
6 klasė
Liaukonis Ardas 8,5 taškų I vieta, mokytoja Elena Frėzienė
Paulauskas Dovydas 7,25 taškų II vieta, mokytoja Virgina Žemgulienė
Ramonas Justinas 5,75 taškų III vieta, mokytoja Virgina Žemgulienė
Radvilaitė Gabija 5,75 taškų, III vieta, mokytoja Virgina Žemgulienė
7 klasė
Stonkus Tautvydas 18 taškų I vieta, mokytoja Rasa Popovienė
Prelgauskytė Elzė 6 taškai II vieta, mokytoja Rasa Popovienė
Tamošiūnaitė Gabija 6 taškai II vieta, mokytoja Rasa Popovienė
Juška Danielius 3 taškai III vieta, mokytoja Elena Frėzienė
8 klasė
Kuklys Tautvydas 28 taškai I vieta, mokytoja Ilona Černiavskaja
Žvaliauskas Jokūbas 22.5 taškų II vieta, mokytoja Rasa Popovienė
Avraniukaitė Paulina 21 taškas III vieta, mokytoja Rasa Popovienė

2019-01-30
Klaipėdoje vyko dailaus rašto konkursas ,,Žąsies plunksna”. Džiaugiamės puikiais rezultatais ir sveikiname I vietos nugalėtojas:
Smiltę Lajauskyte, 5c klasės mokinę
Moniką Liaubaitę, 6e klasės mokinę
Ugnę Grikšaitę, 7a klasės mokinę
Ačiū lietuviško rašto puoselėtojoms Vidai Sebeckytei ir Vaidai Jokšienei.

2019-01-23
Klaipėdos ,,Saulėtekio” progimnazijoje vyko konkursas ,,Draugauju su knyga”.
Šiame konkurse mūsų mokyklos 3b klasės mokiniai:
Rugilė Šimkutė,
Simona Zdanavičiūtė,
Rugilė Mažrimaitė,
Izabela Liniovaitė,
Augustas Vytuvis
pristatė S. Neries ,,Senelės pasaką” ir tapo laureatais.
Sveikiname mokinius ir dėkojame juo ruošusiai mokytojai Nelitai Gedminienei.

2019-01-22
Klaipėdoje vyko 7-8 klasių mokinių istorijos konkursas ,,1923 m. Klaipėdos sukilimas”.
Mūsų mokyklos komanda laimėjo I vietą. Džiaugiamės pasiekimais ir sveikiname
Avraniukaitę Pauliną, 8e klasės mokinę
Vytuvytę Skaistę, 8c klasės mokinę
Varanauską Beną, 8d klasės mokinį
Kuklį Tautvydą, 8c klasės mokinį
Dėkojame istorijos mokytojai Birutei Vareikienei.

2019-01-19
Klaipėdos mieste vyko biologijos olimpiada.
Džiaugiamės ir sveikiname Elmirą Arutiunian, 8e klasės mokinę, laimėjusią II vietą.
Dėkojame biologijos mokytojai Giedrai Mickevičienei.

2018-12-19
Klaipėdos mieste vyko 6-8 klasių mokinių konkursas rusų kalba ,,Laiškas Seneliui Šalčiui”.
Sveikiname Viliją Žutautaitę, 7e klasės mokinę, laimėjusią II vietą.
Dėkojame rusų kalbos mokytojai Antoninai Savickienei.

2018-12-19
Klaipėdos mieste vyko 8-tų klasių anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas ,,My biggest cocern for the future is…”
Sveikiname:
Gustę Jauniūtę, 8d klasės mokinę, laimėjusią I vietą,
Urtę Jonavičiūtę, 8d klasės mokinę, laimėjusią publikos geriausio kalbėtojo prizą.
Dėkojame anglų kalbos mokytojai Emilijai Šulnytei.

2018-12-18
Šių metų gruodžio 3 -31 dienomis

Lietuvos Respublikos Seime buvo organizuota Tarptautinė mokinių kūrybinių darbų paroda – konkursas “Kalėdinis atvirukas”.
Mūsų mokyklos 3d klasės mokinė Urtė Diržauskaitė dalyvavo šioje parodoje ir tapo laureate.
Sveikiname Urtę!

2018-12-13
Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vyko Klaipėdos miesto mokinių varžybos „Konstruoju ir startuoju“.
Komandos gavo užduotį surinkti veikiančius modelius, juos sureguliuoti, išbandyti baseine ir dalyvauti varžybose.
Po įtemtos kovos komandos „Konstruktorius“ nariai:
Vytenis Stonkus 3c kl.,
Darius Brazinskas 5b kl.,
tarp 14 komandų užėmė I vietą.
Vyresniųjų amžiaus grupėje asmeninėje įskaitoje Darius Brazinskas užėmė I vietą. Sveikiname !

2018-12-06
Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vyko Klaipėdos miesto 1-5 klasių  mokinių varžybos „Mažas lėktuvėlis-2018“.
Komandos turėjo įveikti tris rungtis:
„Įveik kliūtį“,  „Ilgiausia trajektorija“ ir „Kliūčių ruožas“.
„Versmė II“ komanda (Vytenis Stonkus 3c kl., Nandas Mendelis 3b kl., Atalija Šlymaitė 4d kl.) užėmė I vietą,
„Versmė I“ komanda (Dovydas Inta 5b kl., Darius Brazinskas 5b kl., Rimvydas Stonkus 5a kl.) užėmė II vietą,
„Versmė III“ komanda (Aristėja Karčiauskaitė 4d., Mija Bendoraitytė 4d kl., Austėja Šlymaitė 4d kl.) užėmė III vietą.
Sveikiname nugalėtojus!
Dėkojame komandos vadovui technologijų mokytojui Aleksandrui Ronkui.

2018-12-06
Klaipėdos Vitės progimnazijoje vyko 2-4 klasių mokinių dailyraščio konkursas ,,Plunksnelė“.

Sveikiname nugalėtojus:
I vietos laimėtoją Milaną Jolkiną, 4c klasė,
II vietos laimėtoją Natali Starovoitovaitę, 3a klasė.
Dėkojame pradinių klasių mokytojoms V. Anglickienei ir D. Monkevičienei už  paruoštus vaikus.

2018-12-05
Mūsų progimnazijos mokiniai:
Greta Bukauskaitė 5c,
Smiltė Lajauskytė 5c,
Gytė Tendzegolskytė 5c,
Jaunius Voltvikas 5e,
Benita Kučinskaitė 5e
dalyvavo konkurse „Profesijų labirintas“ Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijoje ir laimėjo I vietą.
Sveikiname mokinius ir dėkojame mokyklos psichologei Gintarei Vaitiekutei
bei spec. pedagogei Lijanai Juodžbalytei-Stungevičienei už iniciatyvumą.

2018-12-03
Renginyje ,,Papuoškime 100 eglučių miesto širdyje” Klaipėdos ,,Versmės” progimnazija laimėjos III vietą.

2018-11-16
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre Vilniuje
vyko Lietuvos mokinių pradinio techninio modeliavimo varžybos.
Jose dalyvavo 2–5 klasių mokiniai,
kurių laukė rimtas iššūkis – ne tik pagaminti modelius, bet ir dalyvauti su jais varžybose.
Varžybose vaikai konstravo laivų modelius.
Konstruojamo modelio tipą ir schemą dalyviai sužinojo tik varžybų metu.
Jaunesniųjų grupėje tarp 26 dalyvių
Nandas Mendelis (3b kl.) laimėjo II-ąją vietą,
vyresniųjų grupėje tarp 27 dalyvių
Rimvydas Stonkus (5a kl.)V vietą.
Bendroje komandų įskaitoje užėmė II-ąją vietą.
Sveikiname nugalėtojus !Dėkojame komandos vadovui technologijų mokytojui Aleksandrui Ronkui.

 

2018-11-15
Klaipėdos mieste vyko rusų kalbos konkursas
,,Poezijos užburiantys garsai”.
Džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokyklos mokinius:
Jokūbą Žvaliauską, 8e klasės mokinį – I vieta
Laurą Gričkūnaitę, 7d klasės mokinę – II vieta
Dėkojame rusų kalbos mokytojai Antoninai Savickienei.

2018-11-08
Mokykloje įvyko 5-8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo rusų kalba konkursas
,,Kerintys poezijos garsai”.
Mokiniai deklamavo A.Puškino eilėraščius.
Sveikiname nugalėtojus:
I vietos laimėtoją Laurą Gričkūnaitę 7d klasė,
II vietos laimėtoją Lukreciją Penkauskaitę 8b klasė,
III  vietos laimėtoją Jokūbą Žvaliauską 8e klasė.
Dėkojame rusų kalbos mokytojoms I.Bodindorfienei, A.Savickienei ir D.Matulevičienei už jaukią popietę ir puikiai paruoštus vaikus.

2018-10-24
I.Simonaitytės mokykloje vyko 5-8 klasių mokinių raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas
,,Sukasi metų ratas…”.
Sveikiname Robertą Bižytę, 5e klasės mokinę,
Rugilę Kelpšaitę, 7b klasės mokinę, laimėjusias II-ąsias vietas.
Dėkojame anglų kalbos mokytojoms Ingai Jaunienei ir Neringai Mincevičienei.

2018-10-23
,,Vėtrungės” gimnazijoje vyko 6-8 klasių mokinių dailyraščio konkursas rusų kalba
,,Rusiškai rašome gražiai ir taisyklingai”.
Sveikiname Viliją Žutautaitę, 7e klasės mokinę, laimėjusią III vietą,
Jokūbą Žvaliauską, 8e klasės mokinį, laimėjusį II vietą.
Ačiū rusų kalbos mokytojai Antoninai Savickienei.

Projektas „Noriu – Galiu – Dirbu!“

Projektas „Noriu – Galiu – Dirbu!“ – yra tęstinis ir ilgalaikis. Projektas yra orientuotas į iniciatyvų, gabų, žingeidų, smalsų, aktyvų ir kūrybišką mokinį. Siekiama išplėsti mokinių pažinimo ribas, panaudojant netradicines ugdymo priemones: edukacines ekskursijas, susitikimus su žymiais žmonėmis, pilietines akcijas, protmūšius. Numatyti renginiai, akcijos vyktų netradicinėse mokyklos ir miesto erdvėse. Dalyvavimas projekte leistų stiprinti socialinius mokinių įgūdžius: bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo ir lyderystės. Į renginių programą įtrauktas antikorupcinis švietimas, kultūrinis pažinimas, sveikos gyvensenos, karjeros, pilietiškumo ugdymas. Moksleiviai skatinami siekti aukštesnių akademinių rezultatų. Vykdysime gerosios patirties sklaidą. Sieksime, kad moksleiviai taptų imlūs ir atviri naujovėms.

Projekto darbo grupė:
1. Vareikienė Birutė – vadovė. 2. Umantaitė-Vaivadienė Dalia. 3. Erniulienė Irena. 4. Surdokienė Dovilė. 5. Paulikaitė Edita.
6. Urbonas Mindaugas. 7. Špakauskas Egidijus.

Projektas „Žinau, moku, galiu“

Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis

Ačiū visiems, padedantiems mokyklai bet kokia forma – darbu ar patarimu.
Nuoširdžiai dėkojame visiems už geranorišką 2% GPM paramą.
Plačiau ČIA.

Visus, norinčius pagerinti Jūsų
vaiko gerbūvį mokykloje,
kviečiame paremti mokyklą.

Mokyklos sąskaitos Nr.:
LT62 7300 0100 0233 1596
(Swedbank, AB).

Iš anksto dėkojame.

Mūsų tikslai

Čia galite peržiūrėti kai kuriuos statistinius duomenis apie mūsų progimnaziją.
925
Mokiniai, šiuo metu mokosi mūsų mokykloje
77
Profesionalūs pedagogai
4153
Tiek mokinių baigė mūsų mokyklą
100
Patenkintų tėvų
 

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close