Pailgintos dienos grupė

Pailgintos dienos grupės formuojamos mokslo metų pradžioje, gavus tėvų prašymus.

Pailgintos dienos grupės metu vykdoma mokinių ugdomoji veikla. Vaikai atlieka kūrybines užduotis, rengia projektus, tęsia klasėje pradėtas mokomąsias užduotis, atlieka namų darbus, žaidžia lavinamuosius žaidimus, turiningai leidžia laiką gryname ore.

Numatytu laiku moksleiviai valgo pavakarius (valgykloje perkasi patys arba nešasi pavakarius iš namų).

2017 m. liepos 27 d.  Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T2-194 nustatytas pailgintos dienos grupės darbo laikas ir 2019 m. kovo 21 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T2-64  nustatytas pailgintos dienos grupės mokestis

Pinigai įnešami:

AB „Swedbank“, sąsk. Nr. LT247300010160237998

Gavėjas: Klaipėdos „Versmės“ progimnazija, kodas: 190439140

Mokinys, gaunantis nemokamą maitinimą (išskyrus atvejį, kai mokinys, kuris mokosi pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje turi teisę į nemokamus pietus nevertinant šeimos gaunamų pajamų), esantis didelių spec. poreikių, pailgintos dienos grupę gali lankyti nemokamai. 

2021-2022 m.m. progimnazijoje veikia keturios pailgintos dienos grupės.

Dokumentai:

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close