Laisvos darbo vietos

Klaipėdos „Versmės“ progimnazija 2021 – 2022 mokslo metams siūlo darbą socialiniam pedagogui.
Darbo krūvis: 1 etatas.
Kvalifikaciniai reikalavimai:
pedagogo profesinė kvalifikacija ir pareigybę atitinkanti kvalifikacija;
puikūs bendravimo įgūdžiai su jaunesnio mokyklinio amžiaus mokiniais.
Privalumai:
kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis ir ugdytinių tėvais, gebėjimas naudoti IKT.
Pateikti šiuos dokumentus:
išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
gyvenimo aprašymą.
Pretendentai dokumentus siunčia elektroniniu laišku – info@versmesprogimnazija.lt
Atitikusius reikalavimus, informuosime jų nurodytu telefonu ir pakviesime pokalbiui.

Soc. pedagogo pareigybės aprašymas (120 KB)