Informacija dėl registracijos

Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyroje ,,Priėmimas į mokyklas“ pradedamos registracijos:
• į 1 klases nuo š.m. kovo 2 d. 10 val.
• į 5 klases nuo š.m. kovo 5 d. 10 val.
• į likusias klases nuo š.m. kovo 9 d. 10 val.
Pagrindinis priėmimas į mokyklas mokytis 2020-2021 m.m. vykdomas 2020 m. gegužės 6-31 d. Minėtomis dienomis bus sustabdytas prašymo mokytis sistemoje registravimas.
Pasibaigus pagrindiniam priėmimui, ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų (iki birželio 10 d.) sudaroma mokymo sutartis, mokyklai teikiami priėmimo dokumentai:
*prašymas mokytis;
*gimimo liudijimo kopija;
*specialiuosius ugdymosi poreikius (jeigu yra) įrodančių dokumentų kopijas;
*įgyto išsilavinimo pažymėjimą;
*kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys ir į ,,Versmės“ progimnaziją priimti asmenys papildomai pateikia dokumentus, už kuriuos savivaldybės įsipareigoja kompensuoti progimnazijai ūkio lėšas bendros sutarties tarp savivaldybių pagrindu.