Informacija dėl registracijos

INFORMACIJA DĖL REGISTRACIJOS Į MOKYKLAS 2021–2022 MOKSLO METAMS (atnaujinta 2020-12-10)
Informuojame, kad prašymų registracija mokytis 2021–2022 mokslų metams (t.y. nuo 2021 m. rugsėjo 1d.), šiuo metu nevykdoma.  Rašytinių prašymų į mokyklas asmeniškai nešti nereikia.
* Registracijas į 1-ąsias, 5-ąsias klases planuojama organizuoti 2021 metų kovo mėnesio pirmąją savaitę.

Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyroje ,,Priėmimas į mokyklas“.

Pasibaigus pagrindiniam priėmimui, ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų sudaroma mokymo sutartis, mokyklai teikiami priėmimo dokumentai:
*prašymas mokytis;
*gimimo liudijimo kopija;
*specialiuosius ugdymosi poreikius (jeigu yra) įrodančių dokumentų kopijas;
*įgyto išsilavinimo pažymėjimą/aprašą.
*kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys ir į ,,Versmės“ progimnaziją priimti asmenys papildomai pateikia dokumentus, už kuriuos savivaldybės įsipareigoja kompensuoti progimnazijai ūkio lėšas bendros sutarties tarp savivaldybių pagrindu.