Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Gegužės 19 dienos popietę 2 k klasės mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją Klaipėdos Laikrodžių muziejuje. Tai vienintelis Rytų Europoje LNDM Laikrodžių muziejus įsikūręs Klaipėdoje, pačiame miesto centre, XIX a. viloje. Gidė įtaigiai papasakojo apie pagrindinę muziejaus ekspoziciją. Pirmajame aukšte pristatė laiko matavimo principus ir laikrodžių konstrukcijų raidą nuo seniausių laikų. Antrame aukšte pasakojo apie mechaninių laikrodžių formų ir dizaino kaitą nuo XVI iki XX a. Ekspozicijoje vaikai susipažino su garsių Europos ir Lietuvos laikrodininkystės meistrų Teodoro Tarasovigo, Abrahamo Luji Bregės, Teodoro Pereto ir kitų darbais.
Kokias paslaptis slepia laikrodžių istorija? Kokių naujų prietaisų laikui skaičiuoti pasigamino žmogus? Visus atsakymus vaikai rado klaidžiodami laiko labirintais ir ieškodami atsakymų į pateiktas užduotis ekspozicinėse salėse. Saulės laikrodžių parke antrokai išbandė savo sugebėjimus žaisdami viduramžių lauko žaidimus. Už gerą nuotaiką, suteiktas žinias ir naujas patirtis dėkojame muziejaus gidei Agnei Jonikaitei.