Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Matematikos mokslą galima sieti su tautodaile. Mokiniams dera žinoti ir suvokti, pagal savo galimybes, mūsų tautinę kultūrą ir jos santykį su dabartimi. Liaudies kūryboje plačiai naudojami matematiniai ženklai, simboliai, geometrinės figūros. Kaip juos pamatyti ir atpažinti, 2k klasės mokiniai mokėsi pamokoje „Lietuvių liaudies simboliai matematikoje“. Rūbuose, prijuostėse, juostose, lovatiesėse, staltiesėse ir kituose namų apyvokos daiktuose esančiuose  ornamentuose pamatė labai daug matematinių ženklų ir simbolių. Sužinoję, kokie ornamentai, ženklai, simboliai buvo dažniausiai naudojami tautodailėje, patys išbandė juos sukurti.

 Tautinių audinių raštuose, spalvose ir ornamentikoje mes galime išsaugoti savo tradicijas, jeigu ugdysime tautinę savimonę, perduosime savo žinias ir gebėjimus iš kartos į kartą. Už pamoką dėkojame technologijų mokytojui ekspertui Aleksandrui Ronkui.