Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Aleksandras Ronkus, progimnazijos technologijų mokytojas ekspertas, Mokytojų dieną apdovanotas LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos raštu. Džiaugiamės ir sveikiname mokytoją, tapusį 2019 Metų mokytoju.
Mokytojas kūrybiškai, estetiškai formuoja ir savo darbo aplinką, ir projektuoja, kuria progimnazijos erdves. Didelį dėmesį jis skiria valstybės etnografiniams simboliams, šventėms, kasmet organizuoja tradicija tapusį respublikinį mokinių technologijų konkursą „Jaunasis meistras“, yra parengęs integruotą technologijų ir informacinių dalykų programą aštuntokams, daugybę vertingos metodinės medžiagos technologijų mokytojams. A. Ronkus yra saugesnio interneto ambasadorius, organizuoja renginius, skaito pranešimus švietimo konferencijose. 2019 m. jam buvo skirta Klaipėdos miesto Metų mokytojo nominacija. Gerb. Mokytojau, ačiū už Jūsų indėlį, kuriant šiuolaikišką, patrauklią mokyklą.
Metų mokytojo manymu, kūrybiški esame iš prigimties, skaityti čia…>>>