Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Gruodis 2k klasės mokiniams buvo ypatingas. Visą mėnesį mokiniams buvo organizuojamos integruotos veiklos, kurių metu vaikai susipažino ir įgijo žinių apie šv. Kalėdų papročius, simbolius ir tradicijas Lietuvoje. Kiekvienas rytas klasėje prasidėdavo Adventinės žvakės šviesa ir skaitiniais (projektas „Adventinis garsinio skaitymo mėnuo“). Tikybos mokytoja A. Viskintaitė Butikienė vedė įdomiąją tikybos pamoką. Vaikai stebėjo filmą „Viešpaties Jėzaus Kristaus Gimimo istorija“, įgijo žinių ir dirbdami drauge iš plastilino sukūrė šv. Kalėdų simbolį – prakartėlę. Žinias apie Kalėdinius papročius, tradicijas Lietuvoje vaikai demonstravo viktorinoje, sprendė šventinį sudoku, sukūrė piešinius.Įdomias veiklas mokiniams organizuoti padėjo ir tėveliai – Danieliaus Kazlausko mama pakvietė vaikus į Kalėdinių meduolių puošimo pamoką, o Kalėdų laukimo laiką, pilną džiaugsmo, apipintą daugybe skirtingų papročių užbaigėme edukacine švente Radailių dvare.
Dėkojame mokytojai Jolantai Uselei ir visiems mokytojams bei mokinių tėveliams už kūrybiškas, įdomias ir praturtinančias patirtis.