Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Kovo 9 dieną grupelė 4 K klasės mokinių ir mokytoja dalyvavo ,,Ekspedicijos aplink Baltijos jūrą pradžia. Diena su jūros tyrėjais” renginyje. Buvo įdomu susipažinti su ekspedicijos, kurią pirmadienį išlydėjome, sąstatu. KU mokslininkas apžvelgė Baltijos jūrą teršimo tyrimus, sudalyvavome akcijoje ,,Švariname ir tyrinėjame pakrantės užterštumą”. Aplinkosaugos ministras, dalyvavęs renginyje, palinkėjo visiems būti sąmoningais gamtos mylėtojais, o žygeiviams palinkėjo prasmingo 6000 km žygio aplink Baltijos jūrą. Aplankėme ir aplinkos apsaugos tyrimų laivą ,,Vėjūnas”, susipažinome su įrenginiais ir darbo specifika tyrinėjant Kuršių marių bei Baltijos jūros užterštumą. Mokinių mintis apie aplinkos saugojimą užfiksavo Lietuvos ryto bei TV 3 televizijos.
Už iniciatyvą ir gamtosauginių vertybių puoselėjimą dėkojame mokytojai N. Gedminienei.