Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Spalio mėnuo Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, minimas kaip Disleksijos supratimo mėnesiu. Mūsų mokykla aktyviai dalyvauja šioje iniciatyvoje, bendruomenė jungiasi į DISLEKSIJOS supratimo kampaniją. Mokiniai supažindinti su disleksijos terminu, pamokos metu skaitė tekstą, kuriame buvo supainiotos raidės, parašė diktantą, kuriame vietoj kai kurių raidžių reikėjo įrašyti simbolius: A – @, B – 󠄀, M – W, peržiūrėjo filmus ir juos aptarė, sukūrė piešinius iš raidžių.
Minint disleksijos supratimo mėnesį penktadienį į mokyklą mokiniai ėjo apsirengę raudonai ir susivienijo Go Red For Dyslexia šokiui. Raudona spalva pasirinkta neatsitiktinai. Disleksiją turintys žmonės „bijo“ raudonos spalvos, nes ji asocijuojasi su gausa klaidų jų rašto darbuose.
Mūsų mokyklos bendruomenę aktyviai dalyvauti šioje iniciatyvoje paskatino specialioji pedagogė ir logopedė Aistė Lajauskienė ir logopedė Dovilė Beresnevičienė.