Edukacinių erdvių įveiklinimas

Progimnazijos edukacinės erdvės ir ugdymo procesas

Spalio 15 d. progimnazijos mokytojai – geografijos mokytoja metodininkė Dalia Umantaitė-Vaivadienė ir technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus – dalinosi edukacinių erdvių kūrimo aktualijomis ir gerąja patirtis konferencijoje „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“. Nors, atsižvelgiant į situaciją šalyje ir pasaulyje, ji surengta nuotoliniu būdu, neįprastas formatas nesutrukdė susirinkti ir pranešėjų pristatymų išklausyti daugiau nei dviem šimtams dalyvių iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Su mokytojų pranešimu ,,Interaktyvus žemėlapis“ galite susipažinti, spausti čia…>>> Dėkojame mokytojams už mokyklos vardo garsinimą, dalinimąsi patirtimi su kolegomis.

Informacinis centras veikia

Mūsų progimnazijoje jau veikia informacinis centras. Tai šiuolaikiška, ergonomiška ir jauki aplinka, skirta įvairioms veikloms:

• Individualioms mokinių konsultacijoms, pokalbiams;
  • Grupiniams užsiėmimams (pamokoms, seminarams, susitikimams);
  • Pamokų ruošai;
  • Informacinių technologijų naudojimui;
  • Metodinės medžiagos parengimui;
  • Neformalaus švietimo veiklų įgalinimui.