Edukacinių erdvių įveiklinimas

Progimnazijoje veikia laboratorija

Tai erdvė, kurioje mokiniai gali atlikti tiriamuosius ir praktinius darbus. Laboratorijoje apsilanko ir atlieka praktinius darbus tiek pradinių klasių mokiniai, tiek vyresni progimnazijos mokiniai.
Mokiniai turi galimybę:

 • Susipažinti su laboratorinėmis priemonėmis.
 • Atlikti praktinius ir tiriamuosius darbus.
 • Stebėti vaizdą pro teleskopą.
 • Naudotis mikroskopais ir gaminti preparatus.
 • Pritaikyti IKT technologijas praktiniuose darbuose.

Progimnazijos edukacinės erdvės ir ugdymo procesas

Spalio 15 d. progimnazijos mokytojai – geografijos mokytoja metodininkė Dalia Umantaitė-Vaivadienė ir technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus – dalinosi edukacinių erdvių kūrimo aktualijomis ir gerąja patirtis konferencijoje „Mokyklų edukacinės erdvės ir ugdymo procesas“. Nors, atsižvelgiant į situaciją šalyje ir pasaulyje, ji surengta nuotoliniu būdu, neįprastas formatas nesutrukdė susirinkti ir pranešėjų pristatymų išklausyti daugiau nei dviem šimtams dalyvių iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Su mokytojų pranešimu ,,Interaktyvus žemėlapis“ galite susipažinti, spausti čia…>>> Dėkojame mokytojams už mokyklos vardo garsinimą, dalinimąsi patirtimi su kolegomis.

Informacinis centras veikia

Mūsų progimnazijoje jau veikia informacinis centras. Tai šiuolaikiška, ergonomiška ir jauki aplinka, skirta įvairioms veikloms:

 • Individualioms mokinių konsultacijoms, pokalbiams;
 • Grupiniams užsiėmimams (pamokoms, seminarams, susitikimams);
 • Pamokų ruošai;
 • Informacinių technologijų naudojimui;
 • Metodinės medžiagos parengimui;
 • Neformalaus švietimo veiklų įgalinimui.

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close