Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Kovo 20 dieną 8k klasės mokinė Anetė Simonavičiūtė dalyvavo gamtosauginiame forume „Klaipėda – miestas, kuriame gyvenu” , skirtame Žemės dienai paminėti. Konferencijoje, vykusioje Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje, buvo paruošta 15 skirtingų pristatymų įvairiomis temomis, kurios skirtingai atskleidė Klaipėdos miesto ekologinę situaciją. Tarp forume dalyvavusių gimnazistų Anetės pristatymas buvo išrinktas į geriausiųjų trejetuką. Renginiui pasibaigus, jos pranešimas ,,Laiškas ateities Klaipėdai” sulaukė daug pagyrų bei prašymų leisti publikuoti kitų ugdymo įstaigų tinklalapiuose šį, taip įtaigiai, meniškai, pačios mūsų progimnazijos moksleivės sukurtą tekstą ekologijos tema. Anetės kūrybiškumu džiaugėsi ir Klaipėdos jūrų uosto direkcijos vadovybė bei taip pat išreiškė nuoširdų prašymą pasidalinti Anetės pristatymu direkcijos tinklalapyje. Kokia puiki patirtis, atnešusi daug teigiamų emocijų!
Džiaugiamės kartu su mokine ir jos mokytoja Gintare Čereškiene.