Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Gegužės 22 dieną vyko Klaipėdos miesto mokyklų mokinių sportinis-edukacinis renginys „Draugystės galia“. Klaipėdos miesto pedagogų ir švietimo kultūros centro mokytojų padėjėjų ir fizinio ugdymo mokytojų metodinių būrelių tarybų parengtos renginio rungtys ir pramogos, atitinkančios kiekvieno mokinio gebėjimus ir specialiuosius ugdymo(si) poreikius, sukūrė mažiausiai varžančią aplinką. Šiame renginyje jau antrus metus savanoriauja mūsų mokyklos mokinai, kurie yra mokyklos projekto „Svajonių komandos“ nariai. Šis projektas skirtas mokinių lyderystės ugdymui. Renginys „Draugystės galia“ padeda įsivertinti, kokias lyderystės savybes išsiugdėme per šiuos mokslo metus, kur dar reikia padirbėti. Ruošdamiesi šiam renginiui bendradarbiavome su „Vėtrungės“ ir „Varpo“ gimnazijų „Svajonių komandos“ nariais. Renginys praėjo šauniai: tiek dalyviai, tiek savanoriai patyrė gerų emocijų. Pakalbinti mūsų mokyklos savanoriai dalinosi mintimis apie renginį: ,,Smagu buvo padėti… ypatingi vaikai užkrečia savo pozityvumu, jie viską gali padaryti, kaip ir kiti vaikai, tik jiems reikia truputi daugiau laiko…, patiko stebėti vaikų emocijas, kai jiems pavyksta atlikti užduotį…, patiko suteikti gerą emociją” .
Ačiū fizinio ugdymo mokytojai Ilonai Malakauskienei už entuziazmą, mokinių įkvėpimą daryti gerus darbus.