Geriausiai besimokantys mokiniai

Galbūt aš nenuėjau ten, kur ketinau, bet užtat sustojau ten, kur norėjau.
                                                                                                                Douglas Adams

2020-2021 m. m. tik aukštesniuoju lygiu baigę

 1-4 klasių mokiniai:

Čepliauskytė Rimantė, 1 klasė
Jarmalavičiūtė Urtė, 1 klasė
Merkelytė Ieva, 1 klasė
Ruzgytė Marija, 1 klasė
Sirutis Gustas, 1 klasė
Starovoitovas Markas, 1 klasė
Timothy Celina Fausta, 1 klasė
Tirvaitė Dorina, 1 klasė
Urnikis Emilis, 1 klasė
Žąsytytė Rugilė, 1 klasė
Anužytė Saulė, 1 klasė
Pundinaitė Smiltė, 1 klasė
Rimkevičius Jokūbas, 1 klasė
Vaitkus Karolis, 1 klasė
Zavertaitė Germilė, 1 klasė
Gustytė Airida, 1 klasė
Baitytė Deimantė, 1 klasė
Balkus Martynas, 1 klasė
Čereška Lukas, 1 klasė
Daugėlaitė Gustė, 1 klasė
Dočytė Ieva, 1 klasė
Freitakaitė Mėja, 1 klasė
Grabauskaitė Maja, 1 klasė
Jonėnaitė Jorūnė, 1 klasė
Juška Jokūbas, 1 klasė
Kleštornojūtė Emilija, 1 klasė
Mažeika Lukas, 1 klasė
Mickutė Viltė, 1 klasė
Tiknytė Liepa, 1 klasė
Bredelis Tomas, 2 klasė
Butaitė Auksė, 2 klasė
Komžaitė Viltė, 2 klasė
Monkūnaitė Gabrielė, 2 klasė
Nedzinskas Eirimas, 2 klasė
Stonkutė Arijielė, 2 klasė
Stulga Linas, 2 klasė
Bulauskas Vytenis, 2 klasė
Chuševė Emilė, 2 klasė
Žardeckytė Austėja, 2 klasė
Bardauskas Augustinas, 2 klasė
Galminaitė Augustė, 2 klasė
Jankus Nojus, 2 klasė
Kemzūraitė Lukrecija, 2 klasė
Mykolaitis Vytenis, 2 klasė
Šedvartaitė Austėja, 2 klasė
Andrulytė Odrė, 2 klasė
Krivelis Ąžuolas, 2 klasė
Ratkevičius Domantas, 2 klasė
  Sereikis Nojus, 2 klasė
Tičkutė Gelmė, 2 klasė
Baranauskaitė Beatričė, 3 klasė
Baupkus Dovydas, 3 klasė
Jonėnaitė Augustė, 3 klasė
Kuisytė Smiltė, 3 klasė 
Kvietkauskis Arijus, 3 klasė 
Kvietkauskytė Augustė 3 klasė
Mišeikytė Modesta, 3 klasė 
Petrovas Dominykas, 3 klasė
Sereika Titas, 3 klasė 
Valentukevičiutė Milda, 3 klasė 
Matulaitė Guoda, 3 klasė
Butkutė Ugnė, 3 klasė
Juškaitė Luka, 3 klasė
Lukošiūtė Viltė, 3 klasė
Martinkutė Amelija, 3 klasė
Zarauskaitė Dovilė, 3 klasė
Domarkas Tautvydas, 3 klasė
Filipčiuk Andrėja, 3 klasė
Gečas Justas, 3 klasė
Mikalauskaitė Ema, 3 klasė
Muliuolytė Ugnė, 3 klasė
Skačkovaitė Skaistė, 3 klasė
Sukauskaitė Saulė, 3 klasė
Zaveras Elijas, 3 klasė
Balkūnaitė Vaitė, 4 klasė
Boltrukevič Markas, 4 klasė
Jokužytė Egita, 4 klasė
Mykolaitis Martynas, 4 klasė
Ramanauskas Arnas, 4 klasė
Sokolov Mark, 4 klasė
Auškalnytė Ugnė, 4 klasė
Bykovas Martynas, 4 klasė
Jankauskas Mindaugas, 4 klasė
Navardauskaitė Edilija, 4 klasė
Semionovas Danas, 4 klasė
Danisevičius Benas, 4 klasė
Molotkovaitė Diana, 4 klasė
Vaicekauskytė Ugnė, 4 klasė
Vaičius Jonas, 4 klasė
Vareika Adomas, 4 klasė
Žarinskas Ridas, 4 klasė

5 – 8 kl.
2020-2021 m.m. baigė tik 10!

Vieliūtė Unė, 5 klasė
Alonderytė Patricija, 6 klasė
Gintalas Gediminas, 6 klasė
Simonavičiūtė Anetė, 6 klasė
Danisevičius Jonas, 6 klasė
Kaupinytė Geismantė 6 klasė
Černych Erikas, 6 klasė
Volkvičiūtė Skaidra 7 klasė
Žilytė Lina, 7 klasė
Bukauskaitė Greta, 7 klasė
Tamašauskaitė Berta Ana, 7 klasė
Petkevičiūtė Rugilė, 7 klasė
Bižytė Roberta, 7 klasė
Paulauskas Dovydas, 8 klasė
Katelytė Ieva, 8 klasė

2020-2021 m.m. tik 10-9!

Burzdžiūtė Austėja, 5 klasė
Matuzas Atas, 5 klasė
Jokšaitė Augustė, 5 klasė
Starovoitovaitė Natali, 5 klasė
Šiaulytė Marta, 5 klasė
Visakavičiūtė Elena, 5 klasė
Zailskaitė Kotryna, 5 klasė
Zavertas Neilas, 5 klasė
Skudarnova Andrea, 5 klasė
Vaitkus Domas, 5 klasė
Žakaitytė Paulina, 5 klasė
Znaidauskaitė Urtė, 5 klasė
Belich Izabelė, 5 klasė
Ratkevičius Emilis, 5 klasė
Verbilaitė Paulina, 5 klasė
Zdanavičiūtė Simona, 5 klasė
Rakštytė Liepa, 5 klasė
Paulauskaitė Kornelija 5 klasė
Bendoraitytė Mija, 6 klasė
Česnauskas Titas, 6 klasė
Ronkaitis Julius, 6 klasė
Stonkutė Veronika, 6 klasė
Šatkauskaitė Ieva, 6 klasė
Valentukevičiūtė Smiltė, 6 klasė
Glebauskaitė Justė, 6 klasė
Šilytė Aistė, 6 klasė
Vaičiūtė Rugilė, 6 klasė
Baluškevičiūtė Patricija, 6 klasė
Dacytė Emilija, 6 klasė
Bredelytė Saulė, 7 klasė
Budginaitė Norberta, 7 klasė
Ivanauskaitė Rugilė, 7 klasė
Balkutė Izabelė, 7 klasė
Kalasūnaitė Emilija, 7 klasė
Lajauskytė Smiltė, 7 klasė
Elzė Znaidauskaitė, 7 klasė
Smitriūtė Agnė, 7 klasė
Bušnevas Dovydas, 7 klasė
Jorudas Robertas, 7 klasė
Skuodas Titas, 7 klasė
Likij Marija, 7 klasė
Usevičiūtė Sofija, 7 klasė
Mockutė Austėja, 8 klasė
Guobytė Olivija, 8 klasė
Kuzaitė Benita, 8 klasė
Matulaitė Gabija, 8 klasė
Šiaulytytė Julija, 8 klasė
Būdvytytė Lėja, 8 klasė
Jevstafjevas Augustas, 8 klasė
Budreikaitė Akvilina, 8 klasė
Diržauskas Lukas, 8 klasė
Girčytė Deimantė, 8 klasė
Zakarauskas Aldas, 8 klasė
Baužaitė Ema, 8 klasė
Liauba Albertas, 8 klasė
Daukšaitė Kamilė, 8 klasė
Valiulytė Austėja, 8 klasė
Avraniukaitė Aistė, 8 klasė
Kazlauskas Skirmantas, 8 klasė
Kostiugovas Eimis, 8 klasė
Liaubaitė Monika, 8 klasė

Kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę, mūsų svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close