Adresas: I. Simonaitytės g. 2, Klaipėda; Tel. +370 46 324515, +370 611 44070

Vasario 17 d. į mūsų progimnaziją atvyko būrys Šilutės krašto mokytojų. Visada yra malonu, kai turime kuo pasidžiaugti, ką parodyti… Tai projekto „Kokybės krepšelis“ viena iš veiklų, skatinančių mokyklos ūgtį. Savo patirtimi dalijosi vyresnioji matematikos mokytoja Rasa Popovienė, gamtos mokslų mokytoja metodininkė Gintarė Čereškienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė Laura Bukantė, technologijų mokytojas ekspertas Aleksandras Ronkus, fizinio ugdymo mokytoja ekspertė Ilona Malakauskienė. Svečiai turėjo galimybę pabūti mokiniais fizinio ugdymo, integruotoje gamtos mokslų ir technologijų pamokoje, matematikos ir technologijų pamokose. Svečių padėkos ir susižavėjimo žvilgsniai glostė širdį – esame inovatyvi, šiuolaikiška ir kokybės siekianti mokykla.